Payment and special offers

myClass не має фіксованої ціни за курс – вона залежить від критеріїв, які ви обираєте: пакету та тривалості.

Дізнайтеся більше у наших консультантів під час зустрічі. Забронюйте консультацію зараз на нашому сайті або за телефоном 044 490 56 00, щоб отримати наш акційний бонус. 

Після проходження тесту з визначення вашого рівня мови ви отримаєте рахунок, який необхідно оплатити у відділенні банку.

Гнучка система оплати myClass

Для вашої зручності ми пропонуємо всім клієнтам можливість сплачувати вартість курсу myClass частинами. Придбавши 60-кредитовий пакет myClass на 12, 9 або 6 місяців ви можете оплатити другу половину суми протягом 2 місяців.

Вартість 1 години заняття - від 134 гривень.

Програма Лояльності myClass Study Miles

Програму Лояльності “myClass Study Miles” призначена для заохочення клієнтів, які залишаються з нами протягом довгого часу і купують велику кількість кредитів. Нагадаємо, що кредити є своєрідною валютою, яку студенти сплачують за заняття у власному онлайн кабінеті у відповідності 1 до 1.

Програма працюватиме за схемою обміну накопичених кредитів на безкоштовні заняття, відповідно до того, скільки занять студент придбав і як довго у нас навчається. Ці кредити накопичуються щоразу, як клієнт купує новий пакет занять за системою навчання myClass. Варто звернути увагу на те, що клієнт може обміняти кредити на безкоштовні заняття лише тоді, коли купує новий пакет myClass.

Якщо клієнти бажають обміняти накопичені кредити після 1 чи 2 років - вони отримають 10% від купленої кількості кредитів, а після 2 чи більше років - 15%, у вигляді додаткових безкоштовних кредитів, які вони у подальшому можуть використати для придбання будь-якого заняття. Отже, чим більше кредитів ви придбаєте, тим більше додаткових безкоштовних занять отримаєте.

Після 1 року

Після 2 років

Після 3 років

Після 4 років

Накоп.

кредити

% для

1 року

обмін

Накоп.

кредити

% для 2 років

обмін

Накоп.

кредити

% для

3 років

обмін

Накоп.

кредити

% для 4 років

обмін

Dima

50

10%

5

120

10%

12

180

15%

27

250

15%

38

Кредити куплені за рік

50

 

 

70

 

 

50

 

 

70