© Madrid Education

Наша програма з креативної економіки працює на перетині культури, технологій та бізнесу і зосереджується на трьох основних напрямках:

Креативний бізнес: ми підтримуємо розвиток сталих підприємств у сфері креативних індустрій в усьому світі, поширюючи знання та досвід Великої Британії через навчальні воркшопи, менторські програми та професійні мережі.

Цифрові інновації: технології мають величезний вплив на те, як виробляються і розповсюджуються творчі ідеї. Ми розвиваємо цифрову грамотність у культурних секторах та організовуємо цікаві проекти, які дозволяють дослідити, що це означає для культурного виробництва і підприємництва, а також для майбутнього суспільства.

Креативні хаби: коворкінги, майстерні, інкубатори, лабораторії та кластери – ці нові простори дають змогу більшій кількості людей продуктивно застосовувати свої творчі здібності. Ми підтримуємо і поєднуємо спільноти, які разом розвивають нові оригінальні підприємства.

Ви можете дізнатися більше про нашу роботу у сфері креативної економіки в Україні за допомогою меню праворуч. Про нашу глобальну програму читайте тут.

In this section