© British Council Film Collection 

Наша кінопрограма має на меті представити в інших країнах світу новаторство, розмаїтість, творчий потенціал і високу мистецьку якість британських фільмів, а також відкрити можливості для творчого обміну між британськими та українськими кінематографістами. Ми застосовуємо для цього такі підходи:

  • працюємо з нашими українськими партнерами над розробкою оригінальних кінопроектів, формуємо програми сучасного британського кіно, надаємо інформацію про міжнародні заходи (фестивалі, семінари, майстер-класи, воркшопи тощо) та створюємо можливості для кінематографістів і фахівців кіноіндустрії представляти Велику Британію в Україні.
  • підтримуємо програмний обмін між Великою Британією та Україною, сприяємо аби про сучасне українське кіно дізнавались у Великій Британії;
  • розвиваємо компетенції та навички українських і британських кінофахівців, підтримуючи менторські програми.
  • укладаємо Довідник британського кіно (що включає розділ «Фільми на етапі виробництва» та щорічні Каталоги британських фільмів) і два додаткових ґрунтовних довідники, присвячені міжнародним фестивалям і британським кінематографістам.
  • популяризуємо нашу Кіноколекцію – архів, що складається зі 120 короткометражних документальних фільмів, створених Британською Радою у 1940-х, маючи на меті показати світові, як жили, працювали і розважались британці. Ці фільми, збережені Національним кіноархівом Британського кіноінституту (BFI) та оцифровані завдяки щедрій підтримці Google, тепер доступні для перегляду, скачування та використання в некомерційних цілях тут.

Дізнайтесь більше про наші кінопроекти в Україні за допомогою меню праворуч. Про нашу глобальну програму ви можете прочитати тут.

In this section