Still from the film Crush, 2016, UK. Directed by Rosie Westhoff. A BFI/British Council FiveFilms4Freedom film

У рамках нашої кінопрограми ми підтримуємо програмний обмін між британськими та українськими кінофестивалями.

Чілдрен КіноФест

У рамках політики Британської Ради щодо захисту дітей ми з гордістю підтримуємо цьогорічний Чілдрен Кінофест та надаємо два британських фільми до його програми: фільм-відкриття, твір студії Бібісі — Земля: Один вражаючий день, та захоплюючий художній фільм/адаптацію дитячої книжки Джорджії Бінг Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу (фільм закриття фестивалю).

ЧілдренКіноФест — міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків, створений з метою виховання нового покоління кіноглядачів в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно. Фестиваль проходить у більш ніж двадцяти містах України — від міст-мільйонників до регіональних центрів. Минулого року покази фестивалю відвідали понад 40 000 глядачів.

Дізнайтеся більше на сайті фестивалю.

КМКФ «Молодість»

У рамках нашої тривалої співпраці з КМКФ «Молодість», у 2018 році ми представляємо у програмі фестивалю інновативний фільм «Нічна зміна» — інтерактивний трилер з однією історією, незліченними сюжетними лініями та сімома кінцівками, що залежать від виборів глядачів (презентувати фільм буде продюсер Курбан Кассам, в рамках української прем’єри).

Також ми долучаємось до проведення на «Молодості» ЛГБТ-програми «Сонячний зайчик» з метою підтримати ЛГБТ-права та підвищити обізнаність про ЛГБТ-спільноту в Україні. Ми представляємо у програмі фільм копродукції Великої Британії та Фінляндії — Мить в очереті (українська премєра та фільм відкриття програми «Сонячний Зайчик» 2018).