Міжнародний літературний шоукейс — це онлайн-фестиваль сучасної британської літератури, а також інтерактивна платформа для зустрічей, обміну враженнями та співпраці міжнародних професіоналів літературного сектору.

На нашому новому онлайн-просторі будуть представлені 80 найцікавіших і найталановитіших британських письменників та 25 найбільш інноваційних організацій, які матимуть змогу знайомитися з міжнародними фахівцями у сфері літератури, творчими діячами, видавцями, агентами, перекладачами і продюсерами. Цей простір також призначений для широкої аудиторії, яка хоче більше читати та дізнаватися про сучасну британську літературу.

У доповнення до фестивалю буде проведено 10-місячну програму онлайн-подій: виступів і перформансів, віртуальних воркшопів, панельних дискусій та подкастів на тему міжнародного творчого обміну в літературному секторі. Програма розпочалась 17 жовтня 2016 року, коли було оголошено перших 40 авторів і 25 організацій, після чого відбулась низка подій за участю Пет Баркер, Ліз Беррі, Малорі Блекман, Себастьяна Фолкса, Джекі Кей, Майкла Морперґо та Бенджаміна Зефанайя.

Щоб приєднатися до платформи, відвідайте сайт Міжнародного літературного шоукейсу, де професіонали літературного сектору можуть зареєструватися як офіційні представники, щоб отримувати оновлення, мати доступ до ексклюзивних матеріалів та одержувати запрошення на участь у програмах, що стосуються сфер їхніх інтересів.

Кураторами Міжнародного літературного шоукейсу є Writers’ CentreNorwich за підтримки Британської Ради.

#LitShowcase