Уявляєте собі світ без музики? Ми — ні. У нашому динамічному світі розвиток музичних інновацій у Великій Британії дарує нам нові звучання щодня, а Британська Рада працює над тим, щоб нові виконавці, нові техніки та цілий новий музичний світ завітали до України. 

Незабаром після того, як ми представили українській аудиторії популярний міжнародний музичний шоукейс The Selector, ми вирішили його розширити, додавши до нього живі виступи та залучивши досвід фахівців з Великої Британії для того, щоб допомогти розвитку української музичної індустрії. Після програми Selector Radio з’явилось професійне шоу The Selector Pro, розраховане на українських фахівців галузі, які прагнуть розвинути свої навички, та на спеціалістів з Великої Британії, зацікавлених у музичних відкриттях зі Східної Європи. Зрештою, ми додали програму Selector Live, в рамках якої залучаємо музикантів з Великої Британії до концертних виступів у Києві. 

У розділах нижче ви дізнаєтесь про успіхи програми The Selector в Україні. А більше дізнатись про глобальну музичну програму Британської Ради ви можете тут.

У цьому розділі