Selector Pro — це форум з професійного розвитку для музикантів і музичних продюсерів, що фінансується Британською Радою і виник завдяки радіопрограмі The Selector, яка теж виходить за підтримки Британської Ради.

Перший форум відбувся влітку 2017 року на двох майданчиках — у київському клубі Sentrum і студії «Істок». Він був присвячений темі продажу та дистрибуції музики в цифрову епоху. Своїм досвідом з учасниками ділилися британські гості: Ghostpoet, звукорежисер Кена Нельсона та професіонал в сфері цифрової дистрибуції Каміла Саттара, а також успішні українські виконавці — ONUKA та The Maneken.

Другий форум Selector Pro проходив  взимку 2018 року в креативному хабі IZone та Національному центрі Олександра Довженка в Києві. На ньому обговорювали питання синергії музики та інших видів мистецтв. З огляду на все більшу кількість експериментів, що проводяться на перетині різних дисциплін, Selector Pro почав розглядати теми аудіовізуальних перформансів, візуальних інновацій на музичних шоу, відео та саундтреків до відеоігор.

Завдяки форумам Selector Pro виникла британсько-українська музична мережа, в рамках якої налагодилось успішне співробітництво між фахівцями галузі з обох країн. Можливо, це є доказом того, що музика змушує нашу планету обертатися.

Повна програма форуму знаходиться за посиланням.

Робочими мовами Selector Pro є англійська, українська, російська.