Британська Рада в Україні представляє всесвітньо відоме радіошоу The Selector - компіляцію найкращої сучасної британської музики, що охоплює усі стилі. У програми більше чотирьох мільйонів фанатів із 40 країн по всьому світу.

The Selector - це не тільки нові релізи від уже знаних британських артистів, а й роботи талановитих молодих музикантів, які досі не звучали в радіоефірі. У кожному випуску можна почути інтерв'ю та коментарі музичних критиків, а також живі сесії, студійні записи та авторські мікси. За час існування програми в гостях у ведучої Goldierocks побували учасники таких гуртів, як British Sea Power, Metronomy, Jessie Ware, Bombay Bicycle Club, The Horrors, London Grammar, Chvrches і багато інших.

Слухайте шоу щовівторка і щосуботи о 20:00 на онлайн-радіо Аристократи. Незмінним продюсером та ведучою української версії програми є Валерія Чачибая. А відтепер The Selector звучить і на Громадському радіо. Слухайте щовівторка о 23:00 та повтор у середу о 14:00. 

У 2005 році шоу було визнано кращою щотижневою радіопрограмою Великої Британії та відзначене престижною золотою нагородою Sony Radio Academy Awards. Програма The Selector також здобула нагороди Mixcloud Awards, BT Digital Music Awards і New York Festivals Awards і відзначена як найкраще радіошоу в Швейцарії та Угорщині на профільних медіа-фестивалях.

Попередні випуски The Selector можна також знайти за посиланням

Слухайте The Selector також

В Ужгороді на радіо Тиса (103.0 FM) у неділю з 15:00 до 16:30, а також у м.Хуст на радіо 7 (91.5/88.6 FM) у неділю з 22:00 та повтором у четвер о 04:10.

Selector After Dark

Зануртеся у сучасну клубну культуру Великобританії завдяки нашим новим міксам Selector After Dark.

Дивіться також

Зовнішні посилання