Відкрийте для себе нову та невідому, різноманітну та незвичайну британську музику на концертах Selector Live. 

Серія концертів Selector Live, організована Британською Радою в Україні на підтримку радіошоу The Selector, проходить на головних концертних майданчиках Києва за участю актуальних британських виконавців. Проект знайомить із представниками різних музичних напрямків – від гітарного інді-року до “інтелектуальної” електроніки.

Ви можете наживо побачити тих, хто потрапляє у хайлайти щотижневих добірок The Selector, артистів, відзначених престижними музичними преміями, і тих, хто лише готується “зірвати” британські чарти.

Таймлайн Selector Live

  • 2013 рік - заснування проекту. Перша вечірка Selector Live відбулася на одному з найбільших фестивалів України - Jazz Koktebel, зібравши аудиторію в понад 8500 слухачів. У лайнап увійшли Patrick Wolf, The Submotion Orchestra та British Sea Power;
  • 2014 рік - українська публіка знайомиться із пост-панк командою O.CHILDREN і фанк-тріо з Лондона Belleruche;
  • 2015 рік - гостями Selector Live та столичного клубу Sentrum стали лауреати Mercury Prize - Young Fathers, а також Ghostpoet, Slaves та Everything Everything;
  • 2016 рік - у Києві вперше виступили шотландський гурт Holy Esque, соло-артисти Ґебріел Брюс та Бенджамін Клементайн;
  • 2017 рік - до проекту долучилася переможниця BBC Sound of 2017 Ray BLK, Ghostpoet повернувся із dj-сетом, а електронний музикант Макс Купер представив аудіовізуальний перформанс "Emergence".

Щоб дізнатися про наступні концерти, переходьте на сторінку наших заходів.

Партнери проекту - агенції Happy Music Group та H2D.

Відео з наших концертів

ЗМІ про концерти Selector Live

  • “Sentrum і British Council занурюють музичне життя столиці в ріку свіжої музичної крові. Тобто сходити на наступному тижні на концерт групи, яка ось-ось випустила дебютний альбом і вже потрапила на Glastonbury — це не вигадка. Спочатку були Young Fathers, які облили київську публіку хвилею неприборканої енергії, і ось - Ghostpoet і його бенд”, - портал LiRoom (рос.).

  • ...концерт британських модних панків Slaves вбив одразу двох зайців. Для глядача це був ковток повітря, який просочений Північним морем і традиційною рибою з картоплею і в той же час — врив найвищого ґатунку”, - vgorode.ua (рос).

Серія інтерв'ю на музичній платформі Comma