Відкрийте для себе нову та невідому, різноманітну та незвичайну британську музику на концертах Selector Live. 

Серія концертів Selector Live, організована Британською Радою в Україні на підтримку радіошоу The Selector, проходить на одному з головних концертних майданчиків Києва Sentrum за участю найактуальніших британських виконавців і знайомить із представниками різних сучасних напрямків – від гітарного інді-року до “інтелектуальної” електроніки. 

Ви можете наживо побачити тих, хто потрапляє у хайлайти щотижневих добірок The Selector, артистів, відзначених престижними музичними преміями і тих, хто лише готується “зірвати” британські чарти. 

Перша вечірка Selector Live пройшла у 2013 році на одному з найбільших фестивалів України - Jazz Koktebel з аудиторією у понад 8500 слухачів. Її учасниками стали Patrick Wolf, The Submotion Orchestra та British Sea Power. У 2014 році українська публіка познайомилась із пост-панк командою O.CHILDREN і фанк-тріо з Лондона Belleruche. У 2015 році гостями Selector Live стали Young Fathers, Ghostpoet, Slaves та Everything Everything, а в 2016 - Holy Esque, Ґебріел Брюс і Бенджамін Клементайн. 

Щоб дізнатися про наступні концерти, переходьте на сторінку наших заходів.

Відео з наших концертів

ЗМІ про концерти Selector Live

  • “Sentrum и British Council окунают музыкальную жизнь столицы в реку свежей музыкальной крови. То есть сходить на следующей неделе на концерт группы, которая вот-вот выпустила дебютный альбом и уже попала на Glastonbury – это не выдумка. Сначала были Young Fathers, которые окатили киевскую публику волной необузданной энергии, и вот – Ghostpoet и его бенд”, - портал LiRoom.
  • “..концерт британских модных панков Slaves убил сразу двух зайцев. Для зрителя это был глоток воздуха, который пропитан Северным морем и традиционной рыбой с картошкой и в то же время - врыв высшей пробы”, - vgorode.ua.

Серія інтерв'ю на музичній платформі Comma