Selector Pro 2018

Британська Рада в Україні продовжує серію професійних подій для представників музичної індустрії. Ми працюємо над посиленням зв’язків між британськими та українськими музичними секторами, створенням освітніх можливостей для місцевих менеджерів, продюсерів та організаторів музичних подій і підтримкою нових талантів.

Торік наша команда організувала два музичні форуми Selector PRO, присвячені питанням розповсюдження й продажу музики в цифрову епоху, а також експериментам на стику різних видів мистецтв. У них взяло участь 23 спеціалісти — менеджери, продюсери, бізнес-редактори, директори музичних премій з Великої Британії та України. Серед них — A&R-менеджерка культового лейблу Warp Records Анна Яцкевич, менеджерка партнерських проектів NTS Radio Табіта Торлу-Бангура, бізнес-редактор агентства Complete Music Update Кріс Кук, саунд-продюсер Кен Нельсон (Coldplay, Океан Ельзи), українські артисти Ната Жижченко (ONUKA), Євген Філатов (The Maneken), Мілош Єліч (Океан Ельзи), співзасновниця Радіо Аристократи та музичної премії (А) PRIZE Валерія Чачибая та інші.

Переглянути відеозаписи сесій з форумів можна на нашому Youtube-каналі.

Восени 2018 року ми представимо новий формат подій Selector PRO — програму інтенсивних воркшопів, розроблених спільно з викладачами British and Irish Modern Music Institute (BIMM), впливової освітньої інституції у сфері сучасної музики.

ПРОГРАМА Selector PRO

Сесії Selector PRO відбудуться у жовтні, листопаді та грудні 2018 року. Кожна триватиме чотири дні і складатиметься з таких компонентів:

  • закритий семінар одного з експертів музичного інституту BIMM;
  • публічний виступ запрошеного експерта;
  • концерт або вечірка Selector Live.

16-19 жовтня, One Philosophy Space (Київ) — інтенсив, присвячений музичному бізнесу з фокусом на менеджмент артистів

Тренер воркшопу — Ґрем Джексон, керівник бакалаврської програми «Музичний бізнес» в інституті BIMM у Лондоні. 

Протягом воркшопу учасники дізнаються про різні джерела надходження прибутків музиканта та про зміни в сучасній музичній індустрії. Реальна діяльність менеджерів артистів буде проаналізована за допомогою теорії управління. Учасники семінарів проведуть  самооцінку, яка допоможе їм визначити свої сильні та слабкі сторони як менеджерів артистів. Вони оцінять рентабельність артистів, яких вони на даний час представляють (або хотіли би представляти), визначать цілі для їхнього розвитку. Результатом стане розробка та презентація ними плану менеджерської діяльності.

Ґрем Джексон — визнаний професіонал музичної індустрії з великим досвідом роботи в усіх сферах музичного бізнесу — від незалежних музикантів до провідних лейблів, від сталих музичних видавництв до нових digital-проектів. Протягом шести років Ґрем працював у BASCA — Британській академії композиторів та авторів, яка відома заснуванням щорічної музичної премії Ivor Novello Awards (Премія Айвора Новелло). Має ступінь у галузі управління індустрією музики та розваг, диплом про вищу технічну освіту в галузі музичного виробництва та є стипендіатом Асоціації музичних видавців «Richard Toeman Scholarship». 

Реєстраційний внесок — 500 грн., заявки на участь приймаються до 16 вересня 2018 року.

5-8 листопада, One Philosophy Space (Київ) — інтенсив, присвячений організації та проведенню музичних подій

Ден Цу — бізнес-тренер у BIMM, event-продюсер і директор компанії Lyrix Organix — представить інноваційну, креативну й інтерактивну воркшоп-програму з організації й проведення подій, котра охопить основні інструменти, прийоми та хитрощі в цій сфері. Учасники навчаться влаштовувати потужні музичні події «з нуля». Це включатиме маркетинг, промоцію, управління командою, розробку концепції й планування, локації, наповнення програми, питання охорони здоров’я та безпеки, технічне забезпечення та використання музичних подій для стимулювання суспільного активізму.

Ден Цу відомий організацією новаторських подій на стику живої музики, поезії та хіп-хопу, метою яких є підтримка молодих виконавців, а також благодійними проектами.

У його портфоліо — фестиваль Ґластонбері (сцена The Rum Shack), музичний фестиваль UK Beatbox Championships, Brighton Festival, Woodland Trust та співпраця з Британською Радою (Судан, Ефіопія, Росія). Він також був продюсером знакових подій і гастролей в Мерії Лондона (Адміністрації Великого Лондона), London 2012, в Roundhouse та в хабі Kings Place. Як прихильник нових талантів, тісно співпрацював з молодими виконавцями, серед яких — Ед Ширан, Akala та Кейт Темпест. 

Організатор молодіжних освітніх програм, доповідач та очільник навчального модуля «Менеджмент заходів» (бакалаврська програма «Музичний бізнес», інститут BIMM, Лондон), Ден є постійним розробником освітніх програм для молоді на заходах, що проходять, зокрема, у The Roundhouse, Мерії Лондона, на  міжнародному фестивалі молодіжного мистецтва та в театрі Cardboard Citizens. 

Реєстраційний внесок — 500 грн., заявки на участь приймаються до 7 жовтня 2018 року.

4-7 грудня, Харківська школа архітектури (Харків) — інтенсив, присвячений менеджменту й просуванню виконавців

Місце проведення буде оголошено пізніше.

Ведуча воркшопу — Ґеббі Хелміцка, керівник навчального модуля «Менеджмент артистів» у BIMM. 

Протягом воркшопу учасники дізнаються:

  • які основні функції менеджера артиста;
  • які бувають типи менеджерів;
  • як сформувати промо-кіт для артиста; 
  • як розробляти ефективні стратегії просування артиста у соціальних мережах;
  • як створити біографію артиста. Окремі блоки воркшопу будуть присвячені організації турів та виступів на фестивалях, роботі з маркетингом та розкрутці концертів.

Ґеббі працює в музичному бізнесі понад 20 років. Починала зі співпраці з Браяном Феррі, після чого перейшла на музичне телебачення. Там, зокрема, керувала частиною прямої трансляції премії 1996 Brit Awards, яка запам’яталася скандальним моментом, коли під час виступу Майкла Джексона на сцену увірвався музикант Джарвіс Кокер.   

У 1996 році Ґеббі стала персональним менеджером Роббі Вільямса. Впродовж майже десяти років була ключовим членом його менеджерської команди в ie:music і брала безпосередню участь в організації ранніх турів Роббі, включаючи його виступ у Slane Castle в 1999 році та концерт у Небворті 2003 року, які стали віхами в творчості співака. Ґеббі також відіграла ключову роль у маркетингу та релізі DVD-версії концерту Роббі в Небворті. Після цього художник Дем’єн Герст запросив Ґеббі започаткувати його звукозаписувальний лейбл Is Good та керувати його роботою. Лейбл був створений для випуску альбомів давніх друзів Герста — групи The Hours. 

Після повернення до свого рідного Брістоля Ґеббі працює в якості незалежного арт-координатора та event-продюсера.

Реєстраційний внесок — 500 грн., заявки на участь прийматимуться з 15 жовтня до 4 листопада 2018 року.

Реєстрація за посиланням.

Робоча мова інтенсивів: англійська. Воркшопи розпочинатимуться о 9:30 і триватимуть до 17:00 кожного дня.

Зверніть увагу, що інтенсиви розраховані на групи із 20-25 учасників. Ми розсилатимемо підтвердження про участь за два тижні до початку воркшопів.

ПРО BIMM

Інститут сучасної британської та ірландської музики (British and Irish Modern Music Institute, BIMM) — найбільший у Європі музичний навчальний заклад, що вже понад 35 років займається відбором талановитих людей і формуванням професіоналів індустрії, котрі займаються улюбленою справою. Серед його випускників — такі зірки, як Джордж Езра, Джеймс Бей, Елла Мей, Том Оделл, учасники The Kooks, як і багато провідних музикантів, авторів пісень, продюсерів, журналістів і менеджерів.

BIMM — це вісім незалежних коледжів у Брайтоні, Бристолі, Дубліні, Манчестері, Бірмінгемі, Лондоні, Берліні та Гамбурзі, в яких навчається понад 6000 студентів. Всі вони спеціалізуються в очній формі вищої освіти в безлічі галузей музики, серед яких гра на музичних інструментах, написання пісень, вокал, продюсерство, менеджмент подій, музична журналістика, організація живих концертів і турів, підготовка викладачів музики тощо.

Проект Selector PRO виріс із міжнародної радіопрограми Британської Ради — The Selector, що охоплює аудиторію 3 млн. людей у 40 країнах світу. З 2015 року програма розширилася до серії концертів Selector Live, у рамках якої в Києві вперше виступили Young Fathers, Everything Everything, Ghostpoet, Benjamin Clementine, Slaves та інші.

Інформаційні партнери проекту — онлайн-видання про музику Comma, Радіо Аристократи.