Selector Pro 2018

Уже третій рік поспіль Британська Рада організовує серію професійних подій для представників музичної індустрії України Selector PRO. Ми прагнемо посилювати зв’язки між британським та українським музичними секторами, створювати актуальні освітні можливості для артистів, менеджерів та організаторів музичних подій, підтримувати розвиток нових талантів та сприяти налагодженню ефективних бізнес-процесів у музичній індустрії. 

У 2017 році наша команда підготувала два музичні форуми Selector PRO. Перша подія була присвячена темі розповсюдження та продажу музики в цифрову епоху. Наступна конференція зосередилася на нових музичних технологіях та експериментах на стику різних видів мистецтв. У форумах Selector PRO взяли участь 23 спеціалісти з Великої Британії та України. Серед них — A&R-менеджерка культового лейблу Warp Records Анна Яцкевич, менеджерка партнерських проектів NTS Radio Табіта Торлу-Бангура, бізнес-редактор агентства Complete Music Update Кріс Кук, саунд-продюсер Кен Нельсон (Coldplay, Океан Ельзи), українські артисти Ната Жижченко (ONUKA), Євген Філатов (The Maneken), Мілош Єліч (Океан Ельзи), співзасновниця Радіо Аристократи та музичної премії (А) PRIZE Валерія Чачибая та інші. 

Перегляньте відеозаписи сесій з форумів Selector PRO на нашому Youtube-каналі

Восени 2018 року ми представили новий формат подій Selector PRO — програму інтенсивних воркшопів, розроблених спільно з викладачами British and Irish Modern Music Institute (BIMM), впливової освітньої інституції у сфері сучасної музики. Ми організували три модулі, присвячені основам музичного бізнесу та проектного менеджементу, організації живих музичних подій, а також менеджменту і просуванню виконавців, у Києві та Харкові.

Дивіться відеозапис Q&A з Ґеббі Хелміцкою, екс-менеджеркою Роббі Вільямса, керівницею навчального модуля «Менеджмент артистів» у BIMM. Тема розмови — менеджмент креативних людей та ментальне здоров’я у музичній індустрії.  

Окрім того, у рамках Selector PRO ми тісно співпрацюємо з українськими музичними конференціями (Atlas Music Hub Conference, RespublicaFEST Conference, Music Conference Ukraine), відвідувачі яких можуть налагодити контакти з авторитетними фахівцями британської музичної індустрії та дізнатися про нові неординарні ініціативи та бізнес-кейси. Також ми пропонуємо українським представникам музичного сектору взяти участь у найцікавішій музичній події Великобританії — шоукейсі The Great Escape. У 2019 році нашими делегатами там стали концертна директорка Івана Дорна Катерина Малюкова та промоутер Євген Кібець. 

Незабаром ми анонсуємо нові професійні події Selector PRO, заплановані на осінь 2019 — весну 2020. 

Проект Selector PRO виріс із міжнародної радіопрограми Британської Ради — Selector Radio, що охоплює аудиторію 3 млн. людей у 40 країнах світу. З 2015 року програма розширилася до серії концертів Selector Live, у рамках якої в Києві вперше виступили Young Fathers, Everything Everything, Ghostpoet, Benjamin Clementine, Slaves та інші британські музиканти.

Інформаційні партнери проекту — онлайн-видання про музику Comma, Радіо Аристократи.