Проект Selector Pro виріс із міжнародної радіопрограми Британської Ради - The Selector, що охоплює аудиторію в 3 млн. людей у 40 країнах світу. З 2015 року програма The Selector розширилася до серії концертів Selector Live, в рамках якої в Києві вже виступили актуальні британські виконавці: Young Fathers, Everything Everything, Ray BLK, Benjamin Clementine. З літа 2017 року в структурі The Selector ще одне важливе поповнення - професійний форум Selector Pro.

Перший Selector Pro відбувся відразу на двох локаціях - в клубі Sentrum і студії Istok. Форум був присвячений питанням продажу та поширення музики в цифрову епоху. Серед гостей та учасників: британський виконавець Ghostpoet, досвідчений саунд-продюсер Кен Нельсон, спеціалістка з digital-дистрибуції Каміл Саттар, українські артисти ONUKA, The Maneken і багато інших.

Лише через півроку Selector Pro повернувся! У новому форматі, з оновленою концепцією і командою. Ключова тема зимового форуму - синергія музики та інших видів мистецтв.

Вихід за межі сприйняття - ключове завдання, яке стоїть перед будь-яким сучасним художником та артистом. Сьогодні ми бачимо все більше цікавих експериментів на стику відразу декількох видів мистецтва. Другий форум Selector Pro акцентував увагу на схожих явищах у музиці: аудіовізуальні перформанси, візуальні інновації в музичних шоу, кліпмейкінг, музика у відеоіграх.

Зимовий Selector Pro відбувся 8-9 грудня у київській креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). У програмі форуму - сім подій за участю британських і українських спікерів.

Повну програму дивіться тут.

Мови обговорення: англійська, українська, російська.