Хронометраж: 210 хв

Два антракти

Дата релізу: 27 лютого 2018

Країна: Велика Британія

Виробник: The Royal Opera House

Спосіб реалізації: російською мовою з українськими субтитрами

Молодий військовий інженер Герман веде скромне життя й навіть не бере до рук карт. Одного разу його товариш Томський розповідає історію своєї бабусі-графині, якій французький граф Сен-Жермен розкрив секрет трьох карт. Спокусивши її вихованку Лізу, Герман проникає у спальню до графині, озброєний пістолетом. Злякавшись озброєного чоловіка, вона помирає від серцевого нападу. Під час поховання Герману здається, що покійна графиня відкриває очі й кидає на нього погляд. Вночі її привид приходить до Германа й відкриває йому таємницю трьох карт («трійка, сімка, туз»), що принесуть йому виграш.

Таємниця графині переслідує його, змушуючи забути про романтичні почуття, людяність та обережність. Окрилений своєю непереможністю, він кидає виклик відомому картярю-мільйонеру Чекалинському. Гра йде за сценарієм Германа, але в останній момент виграшний туз перетворюється на пікову даму, що посміхається, нагадуючи йому померлу графиню. Герман програє усі статки й потрапляє до лікарні для душевнохворих.

Незрівнянні Александр Антоненко та Єва-Марія Вестбрук очолюють хор Королівського Оперного Театру під керівництвом диригента Антоніо Паппано — музичного директора Королівської Опери.