Urban Action

Британська Рада в Україні, Ґете-Інститут Україна та CANactions запускають програму для ідентифікації, підтримки та втілення інноваційних проектів міського розвитку, покликаних вдихнути нове життя в середні постіндустріальні міста по всій Україні. Особливу увагу буде приділено підтримці громад, які організовано працюють над вирішенням міських проблем і прагнуть залучити британський та німецький досвід в цій сфері.

Про Urban Action 

Ми надамо підтримку найбільш інноваційним архітектурним/урбаністичним проектам з культурною складовою, націленим на вирішення викликів, що стоять перед постіндустріальними містами України (з населенням у  50,000 - 600,000). З надісланих пропозицій група міжнародних експертів обере два найперспективніші проекти, кожен з яких отримає до 15,000 євро на втілення. Агенції міського розвитку з Німеччини та Великобританії будуть консультувати команди проектів-переможців, які також зможуть відвідати дані країни в рамках спеціальної навчальної подорожі по локаціях, що вже були успішно ревіталізовані.

Ключові дати:

Початок прийому заявок

15 листопада 2016

Кінець прийому заявок

16 січня 2017

Оголошення шорт-листу

24 січня 2017

Оголошення переможців

1 лютого 2017

Реалізація

лютий - листопад 2017

Деталі проекту шукайте у документі нижче.

Для участі заповніть аплікаційну форму на сайті http://urbanaction.com.ua/ (включно з бюджетом) англійською мовою та надішліть на competition.canactions@gmail.com до 16 січня 2017 року з темою листа “Urban Action: Ім’я вашого проекту”.