The Alumni Awards відзначає досягнення випускників та демонструє вплив і цінність вищої освіти у Великобританії. Переможці та фіналісти цієї нагороди — справжні лідери своєї справи, вони використовують здобутий досвід навчання у Сполученому Королівстві й роблять неоціненний внесок у свої громади, професії та країни.

Покращення свого міжнародного іміджу, розвиток професійних зв'язків і бізнес-контактів, можливість виграшу подорожі до Великобританії — лише деякі переваги для переможців Alumni Award.

Особистий успіх та розширення зв'язків

Усі фіналісти гарантовано отримають перевагу у вигляді роботи з медіа, що беззаперечно підвищить ваш особистий імідж і дозволить поділитися своєю історією успіху з міжнародною аудиторією. Переможців цієї міжнародної нагороди запросять до Великобританії, щоб приєднатися до всесвітньої мережі випускників й отримати нагоду професійно розвиватися. Переможці також матимуть змогу долучитися до нашої панельної дискусії та братимуть участь у наступному конкурсі The Alumni Awards, але вже у ролі суддів.

Нижче лише деякі переваги, які отримають переможці та фіналісти Alumni Award:

  • Нагода познайомитися й у подальшому співпрацювати з впливовими особами. Наприклад, переможці Alumni Award — 2016 зустрілися з Герцогом та Герцогинею Кембриджськими на святкуванні 90-річчя Королеви в Делі.
  • Взаємодія з медіа та покращення іміджу на національному/регіональному/всесвітньому рівнях: матеріал про переможців Alumni Award гарантовано з'явиться в газетах країн-учасниць, до прикладу, The Jakarta Post в Індонезії і The Daily Graphic в Гані.
  • Професійні зв'язки та контакти.
  • Відновлення зв'язків з Великою Британією та її університетами.
  • Доступ до спеціальної платформи, щоб ділитися з іншими власним досвідом навчання у Великій Британії.

Щоб дізнатися більше та взяти участь у програмі, відвідайте цю сторінку.