Creative Spark Big Idea Challenge – це міжнародний конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти з університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark та молоді підприємці. Ця програма підтримує створення партнерств між українськими та британськими університетами, які реалізують спільні програми з навчання підприємництву. Конкурс відео пітчів Big Idea Challenge заохочує молодих людей з країн-учасниць програми розробити інноваційний «стартап» і розповісти про це світові.

До участі запрошуються студенти і молоді креативні підприємці, які долучалися до заходів програми Creative Spark в одному із партнерських університетів чи організацій. Пітч-проект має належати до однієї оголошених категорій: цифрові технології, соціальний вплив або креативність. Окрім трьох основих категорій конкурсу, учасники 2020 року мають можливість представити проект, спрямований на боротьбу з наслідками Covid-19 і поборотися за спеціальний приз. 

Графік реалізації конкурсу Big Idea Challenge 2020:

  • 7 червня - завершення прийому заявок
  • 8 - 20 червня - визначення національних фіналістів
  • 6 - 19 липня - онлайн-голосування Country People’s Choice 
  • 13 - 19 липня - визначення національних переможців категорій, національного переможця і міжнародного переможця онлайн-голосування
  • 20 - 24 липня - церемонія нагородження переможців
  • 31 серпня - 6 вересень - онлайн-програма Start-up Sprint, оголошення міжнарожних переможців категорій і чемпіона міжнародного рівня
  • вересень 2020 - березень 2021 - менторська підтримка проектів

Не пропустій свій шанс стати учасником конкурсу у 2020 році!

Дізнайтеся, як відбувався конкурс у 2019 та які команди з України стали переможцями, ознайомившись з матеріалами нижче.

Переможець категорії креативних проектів 2019 – Jewelry Art Education

Переможець категорії креативних проектів – Jewelry Art Education, онлайн-академія ювелірного мистецтва, Богдана Шкінь. Проект номінований PPV Knowledge Networks. Команда проекту отримав пакет менторської підтримки і півроку працював із британськими експертами. Читайте відгук Богдани про участь у конкурсі та дивіться її відео-пітч тут. 

 

Переможець категорії соціальних проектів та переможець онлайн-голосування 2019 – Дизайнерські вироби із перероблених текстильних відходів

Переможець категорії соціальних проектів та переможець онлайн-голосування – проект «Дизайнерські вироби із перероблених текстильних відходів» Тамари Устенко, номінований Київським національним університетом технологій та дизайну. За перемогу команда проекту отримала пакет менторської підтримки – це чудова можливість для посилення ідеї, яка вже отримала визнання у широкої аудиторії. Крім того, проект Тамари було визнано переможцем онлайн-голосуванні конкурсу серед семи країн-учасниць. Тамара отримала 2000 фунтів на розвиток ідеї  та представляла Україну на міжнародному фіналі конкурсу Big Idea Challenge у Великобританії. Читайте відгук Тамари про участь у конкурсі та дивіться її відео-пітч тут. 

Національний чемпіон та переможець категорії технологічних проектів 2019 – PiPillow

Національний чемпіон та переможець категорії технологічних проектів – подушка PiPillow, яку розробляють Олександр Шиманко, Андрій Жиденко та Сергій Дмитренок. Цей гаджет допомагає покращити якість сну. Проект номінований Tech StartUp School. Команда проекту отримала 5000 фунтів на продовження розробок до 30 березня 2020 року та представляла Україну на міжнародному фіналі конкурсу Big Idea Challenge у Великобританії. Читайте відгук Олександра про участь у конкурсі та дивіться його відео-пітч тут.