Creative Spark Big Idea Challenge - це міжнародний конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти з університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark та молоді підприємці. Ця програма підтримує створення партнерств між українськими та британськими університетами, які реалізують спільні програми з навчання підприємництву.

Конкурс відео пітчів Big Idea Challenge заохочує молодих людей з країн-учасниць програми розробити інноваційний «стартап» і розповісти про це світові.

Три категорії конкурсу надають всім ідеям рівні шанси – не важливо, чи думаєте ви про велике підприємство, дивовижний творчий проект або просто намагаєтеся зробити світ кращим.

Категорії:

  1. Цифрові технології
  2. Соціальний вплив
  3. Креативність

До нас надійшли сотні ідей, і нашому журі було дуже важко звузити цей список до 63 фіналістів, включаючи дев'ять команд з України. Отож, ми раді оголоситипереможців національного рівня!

Переможець категорії креативних проектів – Jewelry Art Education, онлайн-академія ювелірного мистецтва, Богдана Шкінь. Проект номінований PPV Knowledge Networks. Команда проекту отримає пакет менторської підтримки і півроку працюватиме із британськими експертами.

Переможець категорії соціальних проектів та переможець онлайн-голосування – проект «Дизайнерські вироби із перероблених текстильних відходів» Тамари Устенко, номінований Київським національним університетом технологій та дизайну. За перемогу команда проекту отримує пакет менторської підтримки – це чудова можливість для посилення ідеї, яка вже отримала визнання у широкої аудиторії. Крім того, проект Тамари було визнано переможцем онлайн-голосуванні конкурсу серед семи країн-учасниць. Тамара отримає 2000 фунтів на розвиток ідеї  та представить Україну на міжнародному фіналі конкурсу Big Idea Challenge у Великобританії.

Національний чемпіон та переможець категорії технологічних проектів – подушка PiPillow, яку розробляють Олександр Шиманко, Андрій Жиденко та Сергій Дмитренок. Цей гаджет допомагає покращити якість сну. Проект номінований Tech StartUp School. Команда проекту отримає 3000 фунтів на продовження розробок та представить Україну на міжнародному фіналі конкурсу Big Idea Challenge у Великобританії.