Кінець терміну подання заявок: 8 жовтня 2018 року

Партнерський фонд пропонує грантове фінансування активностей, що мають на меті розвиток підприємницької освіти у країнах програми (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Україна та Узбекистан) за рахунок співпраці з Великою Британією.

Грант може підсилити вже існуючі партнерські зв'язки, або ж сприяти створенню нових партнерств між вищими навчальними закладами та національними органами у секторі креативних індустрій Великої Британії та відповідними інституціями у країнах-учасницях Creative Spark.

Заявки також можуть подати організації міського рівня та неурядові організації, які працюють у секторі креативних індустрій, або ж мають на меті підвищити рівень працевлаштування у креативних індустріях.

Заявки на грантове фінансування повинні мати такий фокус:

  • Розвиток навичок у студентів та креативних підприємців-початківців
  • Підтримка започаткування нового бізнесу та інкубації
  • Обмін знаннями

Заявку на грант подають університети або організації із Великої Британії. В аплікаційних документах вони мають продемонструватирують авторитет та досвід в одному або кількох із чотирьох напрямків:

  • Тренінги та розвиток потенціалу
  • Проведення конкурсів та присудження нагород
  • Надання послуг бізнес-інкубації
  • Управління партнерствами та спільними програмами.

Кінцевий термін подання заявок, включаючи всі супровідні документи (заявка, засвідчення підтримки керівництва організацій, офіційне погодження від кожної організації-партнера електронним або офіційним листом), 8 жовтня 2018 року, 23:59 BST.

Успішні апліканти отримають інформацію про результати до 22 жовтня 2018 року. Програма Creative Spark розпочнеться з цього дня.

Як подати заявку

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, завантажте Application Guidance та Programme timeline.

Якщо у вас виникли запитання щодо подання заявок, зв'яжіться з нашою програмною командою або місцевим офісом Британської Ради.

12 вересня відбувся вебінар про те, як податися на програму Creative Spark з відповідями на найчастіші запитання. Конспект вебінару завантажуйте нижче.