Програма підготовки амбасадорів-волонтерів

У рамках кампанії «Music is GREAT» Британська Рада у співпраці з компанією «People 1st» та каналом UA:Перший здійснювала підготовку волонтерів пісенного конкурсу «Євробачення 2017».

Програму підготовки амбасадорів-волонтерів розроблено Британською компанією «People 1st», які здійснювали підготовку волонтерів під час проведення Олімпіади 2012 р. у м. Лондоні.

Мета програми

Ця програма допомогла у виконанні спільної справи та досягненні ключової мети – «досконалості у волонтерстві» – як під час проведення «Євробачення 2017», так і після його завершення в Києві й Україні.

Волонтери вдосконалили свої навички спілкування та розвинули впевненість у роботі з різними гостями і відвідувачами заходів та туристичних місць в Україні. Програма допомогла їм стати свого міста і країни – обізнаним, з умінням чітко висловлюватися та дбати про безпеку гостей.

Учасники програми

У березні 2017 р. ми провели спеціальний тренінг для тренерів, 19 учасників якого навчали волонтерів впевнено спілкуватися з гостями конкурсу та допомагати їм у непередбачуваних ситуаціях.

У квітні 2017 р. програму підготовки пройшло 900 волонтерів конкурсу «Євробачення 2017», 250 волонтерів приймаючого м. Київ, а також представники Патрульної поліції м. Києва.

Дізнатись більше про кампанію «GREAT» можна тут.