Шляхи до досконалості

Випускники шкіл у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Казахстані, Туреччині, Україні та Узбекистані, які входять у середовище праці чи вищої освіти, демонструють низький рівень володіння англійською мовою. Щоб вирішити цю проблему, наша програма Future English («Англійська майбутнього») має на меті забезпечувати дослідження й напрацювання, стимулювати інновації в освітніх системах і підтримувати постійний професійний розвиток викладачів англійської мови в цих семи країнах.

Своєю роботою ми хочемо забезпечити молоді можливості для пошуку роботи в майбутньому й/або продовжити навчання, допомагаючи їм на шляху до здобуття передового досвіду.

Це трирічна програма, що в першому році зосереджується на:

  • Дослідженнях: ми проведемо всебічне дослідження, щоб проаналізувати навички англійської мови 16-річних підлітків (їхні мотивацію, прагнення й пріоритети в навчанні), класну практику та ставлення до викладачів англійської мови – і чи залежать ці речі від політики стосовно англійської мови в країні.
  • Форумі з мовної політики: потім ми поділимося результатами наших досліджень і пропрацюємо можливі рішення з акцентом на політику англійської мови й постійний професійний розвиток вчителів.
  • Розвитку вчителів: Ми маємо великий досвід роботи з учителями й розробкою цифрових інновацій для підтримки їхнього професійного розвитку. Ось чому ми створимо пілотну версію віртуальної навчальної спільноти, де викладачі зможуть спілкуватися з однодумцями, отримати доступ до ресурсів та індивідуальний досвід навчання в Інтернеті.

In this section