Оновлення з Covid-19

29 квітня 2020 року

Через ситуацію, що склалася з Covid-19, Британська Рада прийняла важке рішення про скасування цьогорічної конференції Going Global, яка мала відбутися 29 - 30 червня в Лондоні.

Ми розуміємо, що це стане для багатьох невтішною новиною. Ми прийняли це рішення, щоб захистити здоров'я наших делегатів, учасників та колег у цей небезпечний час. Ми хотіли б подякувати вам за розуміння і просимо вибачення за будь-які незручності, які це рішення викликає у вас.

Делегати та учасники, які вже придбали пропуск, отримають повне повернення коштів. Команда Going Global зв’яжеться з вами безпосередньо щодо цього. Ми дякуємо за ваше терпіння, поки ми організовуємо всі відшкодування.

Хоча нам не вдасться провести конференцію цього року, ми шукаємо альтернативні способи продовжити розмову Going Global за відсутності фізичної конференції. Ми також продовжимо планування Going Global 2021. Будьте першими, хто дізнається будь-які оновлення, підписавшись на розсилку новин Going Global та слідкуючи за нами у Twitter.

Для будь-яких негайних запитів звертайтесь до команди за адресою: going.global@britishcouncil.org

Ви також можете прочитати про інші заходи Британської Ради щодо ситуації та її вплив на всі наші освітні програми та проєкти тут.

Бажаємо всім вам добробуту у цей важкий час.

Зовнішні посилання