Більше інформації про цю подію дізнавайтеся на веб-сайті Going Global 2019.

Знання дипломатії та цифрового світу: яку роль відіграє міжнародна вища освіта?

13-15 травня 2019 року, Берлінський конгрес-центр, Німеччина

Цифровий світ, трансформуючи наше суспільство, приносить як величезні можливості, так і значні ризики. Нові технології та платформи змінюють шляхи доступу та використання інформації у всьому світі. Рішення багатьох викликів світу стають дедалі доступнішими. Швидкість та масштаб змін також руйнують ринки праці та бізнес-моделі, що, у свою чергу, кардинально змінюють характер робочих місць та необхідні навички. Хоча технології створюють величезні можливості та генерують дохід, багато країн ще залишаються виключеними з цього процесу, що поглиблює нерівність та поляризує суспільства.

Історично, сектор вищої освіти займав унікальну позицію глобального виробника, розробника та потужного ядра знань та навичок на місцевому та глобальному рівнях. Проте в принципово іншому майбутньому світі, яку роль відіграватиме вища освіта?

Під час конференції Going Global 2019 дискусія стосуватиметься ролі міжнародної вищої освіти у новій парадигмі світу.

Якщо ви є ректором університету або коледжу, президентом чи директором, радником, міністром чи чиновником, журналістом, політиком або розробником стратегії, або представляєте професійну спільноту, що працює у секторі міжнародної освіти, дізнайтеся, як долучитися.

Реєстрація на конференцію Going Global розпочнеться в 2019 році.

Реєстрація

Ви можете зареєструватися тут.

Знайти більше інформації щодо умов реєстрації та вартість конференції тут.

Спонсорство та виставкові можливості для організації.

Спонсорські пакети пропонують наочність і можливість промотувати лідерів міжнародної освіти, розвиваючи ваш профіль у світі.

Розсилка новин Going Global

Ви також можете підписатися на Розсилку новин Going Global, щоб бути в курсі усіх останніх новин і інформації про конференцію.