2-4 травня 2018, Куала лумпур, малайзія

Будуючи нації та об’єднуючи культури: освітня політика, економічний розвиток та співпраця. 

Що зіграє вирішальну роль для актуалізації різноманіття всередині сектора вищої освіти? Яку роль відіграє гарантія якості у побудові міцної і відкритої економіки? Ці та багато інших подібних питань було обговорено із лідерами освітнього сектору з усього світу на цьогорічній конференції Going Global 2017.

Going Global це відкритий форму для лідерів світової освіти для обговорення проблем та труднощів вищої освіти і можливих колективних рішень.

З самого початку у 2004 році Going Global виросла із події, що проходить двічі на рік в Сполученому Королівстві до щорічної події, яка переміщується між Сполучений Королівством і великими інтернаціональними містами. Щороку вона приваблює більш ніж 1000 лідерів із секторів вищої освіти та багатьох інших індустрій, що мають стосунок до міжнародної освіти.

Going Global 2017 розгляне необов’язкову освіту з таких точок зору:

  • Освітня політика: місцеві пріоритети, національні системи та глобальні рушії.
  • Економічний розвиток: вміння, підприємництво, дослідження та інновації.
  • Зобов’язання: демократія, соціальна справедливість і міжнародні відносини.

Читайте повний опис тем цьогорічної конференції.

Спонсорство та виставкові можливості для організації.

Спонсорські пакети пропонують наочність і можливість промотувати лідерів міжнародної освіти, розвиваючи ваш профіль у світі.

Розсилка новин Going Global

Ви також можете підписатися на Розсилку новин Going Global, щоб бути в курсі усіх останніх новин і інформації про конференцію.