Підвищення перспектив випускників

За допомогою цієї програми ми хочемо будувати довгострокові партнерські стосунки, забезпечувати реальні зміни та допомагати людям, особливо жінкам і дівчатам, удосконалювати свої вміння, знання й підвищувати їх потенціал для процвітання та зростання на глобальному ринку праці.

Наше глибоке розуміння місцевого контексту в широкому діапазоні міжнародних освітніх систем дозволяє нам зв'язувати людей для обміну досвідом і найкращою практикою з метою підвищення працевлаштування випускників.

Наша робота сприяє розвитку освітньої політики й допомагає розбудовувати більш сильні системи освіти в Україні, Вірменії, Азербайджані, Грузії, Казахстані, Туреччині та Узбекистані.

НАШІ ТРИ НАПРЯМКИ РОБОТИ В ЦІЙ СФЕРІ - ЦЕ:

  • Англійська мова у вищій школі: Ми хочемо покращити викладання англійської мови у вищій освіті та як засобу викладання. Наша мета - дати можливість більшій кількості випускників займатися міжнародною торгівлею та створювати кращі міжнародні наукові співробітництва.
  • Якість викладання: Ми хочемо підвищити якість викладання й навчання у вищій школі. Забезпечення якості є важливим для побудови й підтримки стандартів. Ми працюємо з установами, щоб підвищити рівень викладання, розробляти їхні стратегії та будувати центри передового досвіду.
  • Працевлаштування для випускників: доступ до вищої освіти не означає, що рівень безробіття знижується. Ми маємо на меті забезпечувати студентам можливості пропонувати відповідний набір навичок на ринку праці та відповідати вимогам суспільств 21 століття.

In this section