Arts, Education, Society, Internationalising Educ. UA-YP

Ми співпрацюємо із органами державної влади, політиками, керівниками університетів, професорсько-викладацьким складом і студентами України та Сполученого Королівства, щоб підтримувати міжнародну складову вищої освіти. Здійснюється це шляхом розповсюдження британського досвіду, заохочення діалогу з питань освітньої політики, підтримки міжнародної співпраці та партнерства.

Ми підтримуємо міжнародні діалоги у сфері вищої освіти на державному та інституційному рівнях, зводячи людей разом для дискусій та обговорень навколо ключових тем та проблем. Прикладом такого заходу є престижна міжнародна конференція Going Global, яка відбувається щороку на базі Британської Ради по всьому світі, збираючи 1200 провідних освітян з більш ніж 80 країн.

 Ми підтримуємо імплементацію Закону України «Про вищу освіту» та сприяємо запровадженню університетського партнерства між Україною та Сполученим Королівством задля підвищення мобільності студентів, а також задля підтримки україно-британського обміну з питань забезпечення якості на національному та інституційному рівнях, розвитку потенціалу лідерів університетів, підтримки  ефективного та автономного управління університетів. Наші британські партнери з вищевказаних питань є наступні: Національна Агенція Забезпечення Якості Сполученого КоролівстваФундація лідерства для вищої освіти та Спілкa британських університетів UniversitiesUK.

Дивіться також

Зовнішні посилання