Arts, Education, Society, Other work in Education, UA-YP

Заклади вищої освіти, уряди та лідери виробництва як в Україні, так і в Об`єднаному Королівстві, все більше визнають необхідність у глобальному підході до кадрів. 

Наша робота у підвищенні кваліфікації

Наша робота у підвищенні кваліфікації зосереджена на зміцненні відносин між роботодавцями, урядами й тими, хто надає, освітні послуги, а також залучає британський досвід та знання у сфері розвитку професійних навичок.  По всьому світу ми працюємо в галузі професійної освіти, проекти фінансуються різними клієнтами, зокрема Європейською Комісією, урядами держав та бізнесами.

Серія семінарів з підвищення кваліфікації у 2016/17 рр.

Британська Рада проводить у Великобританії низку семінарів у сфері розвитку професійних навичок. До участі запрошуються урядовці та представники державних структур, роботодавці, представники донорських агенцій та сфери освіти. Дізнайтеся більше тут.

Більш детальна інформація тут.

Україно-британський діалог в галузі освіти

Ми підтримуємодіалог між Сполученим Королівством та Україною щодо створення нової системи професійних кваліфікацій, котра б задовольняла вимоги щодо професійного й особистісного розвитку в умовах швидких змін на ринку праці.

Стратегічне партнерство

Ми підтримуємо стратегічне партнерство між Україною й Об`єднаним Королівством, надаючи можливість усім зацікавленим особам, партнерам, політикам обговорити спільні питання й стратегії, що стосуються інтернаціоналізації вищої освіти й професійних навичок.

Дивіться також

Зовнішні посилання