Розпочинаємо прийом заяв на участь у програмі "Researcher Connect"! Тренінги пройдуть в Запоріжжі та Дніпрі

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві в 2015 р., семінари відбулися в Харкові, Полтаві, Львові та інших містах. Ми раді знову запросити до участі у програмі, цього разу в Запоріжжі та Дніпрі.

«Researcher Connect»  пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заяв на програму Horizon 2020.

«Researcher Connect» пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю сертифікованих тренерів.

Програма тренінгового семінару

Запоріжжя, 28 лютого – 1 березня 2018 р.

Дніпро, 14– 16 березня 2018 р.

1й день

Базовий модуль (знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); Тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)

2й день

Переконливі пропозиції (як писати ясні, чіткі  і успішні пропозиції)

3й день

Вражаючі презентації (послідовна, крок за кроком розробка, виступи і критика презентації)

Критерії відбору учасників тренінгового семінару:

  • Вік у межах 35 років
  • Володіння англійською мовою на рівні В2 або вище. Рівень володіння мовою може бути підтверджений сертифікатом (IELTS/Cambridge/TOEFL/APTIS) або, в разі відсутності сертифікатів, буде тестуватися Британською Радою
  • Науково-педагогічна робота у НДІ, університеті, державній чи недержавній науковій організації
  • Пріоритет надавати науковцям, що працюють у галузях: природничі науки/ медицина/ інженерно-технічні науки/ сільське господарство.  Такі галузі, як лінгвістика/англійська філологія/ право та журналістика не є пріоритетом для цих тренінгів
  • Міжнародна наукова комунікація (участь у наукових конференціях, проектах,  наукові публікації, міжнародні зв’язки)
  • Якщо Ваша заява буде успішною та Ваша участь у тренінгу буде підтверджена,  ми попросимо Вас надати лист підтримки від Вашої установи/роботодавця. 

Як подати заяву: Щоб взяти участь в тренінгах в Запоріжжі та Дніпрі, потрібно заповнити бланк заяви та надіслати до Британської Ради на електронну пошту UA_IHE@britishcouncil.org.ua, та зазначити в заявці місто.

NB:  У темі електронного повідомлення із заявою потрібно зазначити ResearcherConnectZaporizhzhia” або ResearcherConnectDnipro”.  Кінцевий строк прийому заяв – 12 лютого 2018.

За довідками, будь ласка, звертайтеся:  Марія Захарова, Координатор освітніх проектів, Британська Рада в Україні. Тел.: (044) 490 5600.