Британська Рада зацікавлена у розвитку лідерського потенціалу студентів в Україні та наданні їм навичок і знань для ефективної реалізації ініціатив і проектів, спрямованих на забезпечення якості освіти та покращення навчального процесу в університетах, враховуючи найкращі практики з британської системи вищої освіти.

У Великій Британії студенти мають дуже важливу роль в організації освітнього процесу. Участь студентів та їх вплив на щоденне покращення освіти та захисту прав студентів надзвичайно цінується.

Британська Рада в Україні оголошує прийом заявок на участь у Форумі для студентських лідерів, який буде проведений у м. Києві 10-12 грудня 2017 р.

Участь у Форумі – це можливість розвинути лідерський потенціал, здобути важливі практичні навички для успішної реалізації ініціатив, а також обмінятися досвідом з активними представниками студентських організацій з усіх куточків України та обговорити шляхи вирішення спільних проблем.

Програма Форуму включатиме: 

  • інструменти ведення діалогу з керівництвом навчального закладу;
  • засади ефективної роботи в команді;
  • роль органів студентського самоврядування і студентських організацій відповідно до законів України про освіту та вищу освіту;
  • кейси з досвіду студентського самоврядування у Великій Британії.

Подати заявку на участь у Форумі запрошуються активні студенти I-VI курсів вищих навчальних закладів України, які є членами органів студентського самоврядування, студентських громадських організацій або ініціатив.

Заявки на участь приймаються на електрону адресу UA_IHE@britishcouncil.org.ua до 24:00 19 листопада 2017 року. У темі електронного листа просимо зазначити «Всеукраїнський Форум студентів».

Заявка на участь включає: заповнену аплікаційну форму та лист-підтримки від студентської організації або органу студентського самоврядування, який представляє кандидат на участь у Форумі.

Результати відбору будуть повідомлені на вказані у заявці контактні електроні адреси не пізніше 28 листопада 2017 року. До участі у Форумі будуть запрошені один-два представники від одного навчального закладу відповідно до заявок на участь.

Британська Рада покриває всі витрати пов’язані з проживанням і харчуванням учасників, а також здійснює повернення транспортних витрат для учасників, які будуть подорожувати до м. Києва.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Вікторії Коломієць за електронною адресою: UA_IHE@britishcouncil.org.ua або за телефоном +38044 490 56 00.