Study Tours for Social Entrepreneurs

Соціальне підприємництво стрімко розвивається в країнах Європи, порушуючи питання безробіття, соціального захисту та інклюзивності. Британська Рада у рамках нової програми ЄС House of Europe організовує дев’ять навчальних поїздок для соціальних підприємців до різних європейських країн. Поїздки відбудуться впродовж 2019 - 2022 років.   

Завдяки навчальним поїздкам соціальні підприємці матимуть можливість подивитись на різні аспекти соціального підприємництва (бізнес- стратегія та бізнес-моделі, розробка продукту, принципи соціальної відповідальності бзнесу, інше), а також вивчити найкращий досвід різних моделей та підходів, що існують у Європі.  

Цілями всіх дев’яти навчальних поїздок будуть: 

  • розширення зв’язків, посилення співпраці та забезпечення можливості для нетворкінгу та формування нових партнерств між українськими та європейськими соціальними підприємцями (та соціальними підприємствами); 
  • підвищення сталого міжрегіонального та міжнародного обміну, заохочення  мобільності та взаєморозуміння серед соціальних підприємців (та соціальних підприємств); 
  • підвищення спроможності соціальних підприємств та умінь соціальних підприємців в Українї завдяки досягненню двох попередніх цілей.  

Наприкінці кожної навчальної поїздки учасники дізнаються про різноманітні моделі та підходи до роботи соціальних підприємств у країнах Європи, матимуть можливість встановити зв’язки з іншими соціальними підприємцями та отримають практичні поради для застосування у власній роботі в Україні. 

Слідкуйте за оновленнями щодо розкладу навчальних поїздок та наявних наборів учасників у цьому розділі.  

Як стати учасником першої навчальної поїздки 

Перша навчальна поїздка до Латвії відбудеться з 10 по 14 лютого 2020 року. Навчальна поїздка організована у співпраці з Латвійською асоціацією соціального підприємництва, яка продемонструє різноманіття функціонуючих бізнес моделей та розроблених інструментів підтримки розвитку соціального підприємництва в Латвії. 

Хто може подати заявку? 

Ця навчальна проїздка буде найбільш релевантною для соціальних підприємців.  

Успішний кандидат має бути соціальним підприємцем або менеджером (на рівні прийняття рішень) існуючого соціального підприємства або представником громадських організацій зі сфери соціального підприємництва / тренером / експертом 

Зверніть увагу на те, що робоча мова навчальної поїздки – англійська. 

Ми заохочуємо подаватись людей з інвалідністю. 

Умови 

За допомогою відкритого конкурсу буде відібрано вісім учасників навчальної поїздки. Дорогу, проживання та харчування під час поїздки покривають організатори.