Society, Social Enterprise Development, UA-YP

Соціальне підприємництво динамічно зростає у європейських країнах, вирішуючи питання безробіття, соціального захисту та соціального залучення. У Британії зараз близько 60 000 соціальних підприємств, до яких відносяться як організації, що навчають безробітних, так і соціальні служби, і навіть муніципальні готелі!

Соціальне підприємство - це бізнес, спрямований переважно на соціальні цілі, з прибутками, що йдуть переважно на саморозвиток, громадські справи чи вирішення соціальних проблем. Підприємницький дух - це не просто укладання угод. Це також створення ідеалу: посилення місцевої громади та вирішення соціальних проблем.

Ця програма йшла в Україні в 2010-2013 у партнерстві з Фондом Східна Європа, Ерсте банком, PricwaterhouseCoopers, Українським фондом підтримки підприємництва та міжнародним фондом "Відродження". Програма допомагала соціальним підприємцям в Україні влаштувати власні компанії, надаючи юридичну, консультаційну та фінансову підтримку. Регіональні центри підтримки соціального підприємництва були створені у Києві, Львові та  Донецьку.

Відео про учасників проекту, приклади соціальних підприємств в Україні, статті з соціального підприємництва та набагато більше можна знайти на сторінках FacebookYouTube та Wordpress.

Також можна завантажити Посібник з планування соціального підприємства, який стане в нагоді для тих, хто бажає створити нове або розширити існуюче соціальне підприємство.

Дивіться також

Зовнішні посилання