Ребекка Шатуелл - кураторка з 16-річним досвідом роботи у сфері візуального мистецтва, кінематографу та звукорежисури. З 2008 року Ребекка очолює AV Festival, який із її появою був переформатований на масштабне бієнале сучасного візуального мистецтва з аудиторією у понад 90 тис. відвідувачів. Вона також виступила у ролі кураторки останніх трьох фестивалів, в тому числі займалася персональними виставками та новими проектами таких художників, як Матьє Клейеб Абоненк, Лара Алмаркегуї, Джеймс Беннінг, Дункан Кемпбелл, Лав Діас, Хаміш Фултон, Сипрієн Гайяр, Он Кавара, Джессіки Варбойс та багатьох інших.

Раніше Ребекка працювала у Центрі Сучасного мистецтва в Глазго. Вона заснувала alt.gallery - незалежний простір для саунд-арту. Крім того, вона має досвід формування культурної політики завдяки роботі в Раді мистецтв Англії.

Наразі Ребекка працює над проведенням AV Festival в 2016 і 2018 роках. В центрі її кураторського проекту - переосмислення полемічної книги Джорджа Оруелла "Дорога на Віган-Пірс” (1936) про життя робочого класу в індустріальному суспільстві - у площині сучасного пост-капіталістичного світу. Вона особливо зацікавлена в роботі з художниками для реалізації більш амбітних мистецьких завдань, що відповідають на виклики сучасної індустріальної історії та політики.

Ребекка хоче співпрацювати і реалізовувати спільні проекти з українською стороною та навіть готова працювати над проведенням української версії фестивалю.

Зовнішні посилання