Проект Researcher Connect

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці у жовтні – листопаді 2015 р. ,  цього року семінари відбулися в Харкові та Полтаві.

«Researcher Connect»  пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту.

«Researcher Connect»  пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів.

Типова програма Семінару з акцентом на ефективності письмової академічної комунікації

1й день

Базовий модуль (Знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); Успішна комунікація електронною поштою. 

2й день

Найважливіше проТези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб); Найважливіше про переконливі проектні пропозиції (як писати ясні, чіткі  і конкурентні пропозиції проектів)

Типова програма Семінару з акцентом на основних академічних навичках

1й день

Базовий модуль (Знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); Тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)

2й день

Переконливі пропозиції (як писати ясні, чіткі  і успішні пропозиції)

3й день

Вражаючі презентації (послідовна, крок за кроком розробка, виступи і критика презентації)

Критерії відбору учасників тренінгового семінару:

 

  • Вік в межах 35 років
  • Володіння англійською мовою на рівні В2 або вище. Рівень володіння мовою може бути підтверджений сертифікатом або, в разі відсутності сертифікатів, буде тестуватися Британською Радою
  • Науково-педагогічна робота у НДІ, університеті, державній чи недержавній науковій організації
  • Міжнародна наукова комунікація (участь у наукових конференціях, проектах,  наукові публікації, міжнародні зв’язки).

 

Прийом заяв на наступний семінар буде оголошено у вересні 2016 р.

За довідками, будь ласка, звертайтеся :  Марія Захарова,  Координатор проектів, Британська Рада в Україні. Тел.: (044) 490 5600.