Проект Researcher Connect

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці у жовтні – листопаді 2015 р. ми переносимо події до Харкова.

«Researcher Connect»  пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту.

«Researcher Connect»  пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів.

Семінар 1 з акцентом на ефективності письмової академічної комунікації (29 лютого – 1 березня 2016 р.)

1й день

Базовий модуль (Знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); Успішна комунікація електронною поштою. 

2й день

Найважливіше проТези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб); Найважливіше про переконливі проектні пропозиції (як писати ясні, чіткі  і конкурентні пропозиції проектів)

Семінар 2 з акцентом на основних академічних навичках (2-4 березня 2016 р.)

1й день

Базовий модуль (Знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); Тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)

2й день

Переконливі пропозиції (як писати ясні, чіткі  і успішні пропозиції)

3й день

Вражаючі презентації (послідовна, крок за кроком розробка, виступи і критика презентації)

Критерії відбору учасників тренінгового семінару:

  • Вік в межах 35 років
  • Володіння англійською мовою на рівні В2 або вище. Рівень володіння мовою може бути підтверджений сертифікатом або, в разі відсутності сертифікатів, буде тестуватися Британською Радою
  • Науково-педагогічна робота у НДІ, університеті, державній чи недержавній науковій організації
  • Міжнародна наукова комунікація (участь у наукових конференціях, проектах,  наукові публікації, міжнародні зв’язки).

Форма анкети (англійською мовою) додається нижче.  Заповнену анкету необхідно надіслати не пізніше 29 січня 2016 р. до Британської Ради за адресою:  viktor.kyrylenko@britishcouncil.org.ua.

За довідками, будь ласка, звертайтеся: Віктор Кириленко, Менеджер проектів та контрактів, Британська Рада в Україні. Тел.: (044) 490 5600.