Сара Кемп - художній керівник Théâtre Sans Frontières (Театр без кордонів - TSF), невеликої мультикультурної театральної компанії. TSF реалізує проекти на різних мовах за участю митців з усього світу та гастролює з ними по театрах і школах всієї Великої Британії і за кордон. Разом із напарником Джоном Коббом Сара заснувала цю компанію 24 роки тому.  

Джон і Сара навчалися в Парижі у таких майстрів, як Філіп Гольє і Моніка Паньо, тому стиль їхнього театру яскравий і напрочуд візуальний. Вони також використовують клоунаду, театр тіней і ляльковий театр для того, щоб розповідати історії зі всього світу. Вони працювали з канадським режисером Робером Лепажем у світовому турне Lipsynch, у результаті якого були створені нові вистави з компаніями з Іспанії, Німеччини та Кіпру.

Сара має досвід викладання драматургії, тому TSF проводить багато інтерактивних проектів у школах, де використовує драматургічні техніки та прийоми, що допомагають дітям брати активну участь у власному навчальному процесі у рамках шкільної програми - для вивчення іноземних мов, природничих наук, історії тощо. Нещодавно TSF втратило своє основне джерело фінансування від Arts Council England, тому компанія у пошуку нових грантів для своєї роботи і нових форм співробітництва. 

Сара зацікавлена в партнерстві з незалежною українською мистецькою організацією в Україні для потенційних спільних проектів, що матимуть фокус на роботу з молоддю і для молоді, оскільки це є основним напрямом роботи TSF в найближчі декілька років.

Зовнішні посилання