Taking the Stage — щорічна конкурсна театральна програма, що об’єднує континенти, культури та епохи. Завдяки цьому проекту ми знаходимо українські театри та режисерів з оригінальним мисленням. І допомагаємо їм реалізувати свої таланти, створюючи високохудожні, резонансні, актуальні вистави, які відповідають викликам суспільства. До роботи з українськими митцями долучаються провідні театральні фахівці з Об’єднаного Королівства. Результатами такої співпраці є новий досвід, нові знайомства та зв’язки, а також нові театральні постановки. 

Останнім часом завдяки співпраці з провідними британськими театрами та залученню досвідчених режисерів з театрів Young Vic і Blind Summit (Лондон), театрів Sherman Cymru (Кардіфф), Hull Truck (Халл) і Live (Ньюкасл) програма вийшла на новий якісний рівень. 

А організаторські зусилля членів ГО «Театральна платформа», авторитет і активність провідних фахових видань України та ініціативи вітчизняного театру забезпечують новаторський підхід до драматургічного мистецтва. 

Уже з перших років свого існування програма Taking the Stage  довела, що урізноманітнити репертуар, змінити уявлення про сучасний театр можна навіть кількома постановками, в яких талановита людина зможе бути вільною у своєму виборі та методах реалізації власної ідеї. Завдяки Taking the Stage на театральних майданчиках країни вже поставлено дванадцять нових вистав. Дізнатися про них детальніше можна в нашому розділі «Переможці минулих років».  

У цьому розділі