Прийом заявок на програму резиденцій Taking the Stage 2.0 завершено. Наразі команда проводить інтерв’ю з кандидатами, які увійшли до короткого списку. Результати відбору будуть відомі на початку червня 2020 року.

Taking the Stage 2.0 - це міжнародна програма резиденцій, створена для побудови динамічних і практичних культурних обмінів між британськими й українськими театральними професіоналами.

Запитайте будь-якого театрального митця, що їм найбільше потрібно, щоби втілити власне творіння  – і незалежно від дисципліни відповідь буде однаковою: час, простір і підтримка. Тому Британська Рада в Україні об'єдналася з Гогольфестом, найдинамічнішою фестивальною платформою в країні, щоб забезпечити саме це - час, простір і підтримку - п’ятьом професіоналам театру з Великої Британії, що тільки починають або вже розвивають кар'єру в галузі.

У період з червня до кінця 2020 року п'ять успішних аплікантів отримають можливість працювати впродовж п’яти тижнів у одному з п’яти українських театрів, як державних, так і незалежних:

Резиденти

Провідні практики театру з Великої Британії, які мають принаймні п'ять років професійного досвіду в обраній галузі та бажання зануритися в міжнародну мистецьку спільноту, де вони можуть вчитися, ділитися та співпрацювати.

Ресурси та умови

  • Гонорар: кожен резидент отримає 2500 фунтів стерлінгів;
  • Проїзд: кожному резиденту будуть надані авіаквитки економ-класу на дві поїздки в Україну;
  • Віза та страхування: Власникам паспортів Великої Британії та ЄС не потрібні візи для в'їзду в Україну терміном до 90 днів. Учасникам, які отримають резиденції, потрібно буде самостійно подбати про власне туристичне медичне страхування;
  • Проживання: Однокімнатна квартира для тривалого перебування та готельний номер на час ознайомчого візиту;
  • Добові: 20 фунтів на день буде надано кожному резиденту на харчування;
  • Мова: кожному резиденту буде призначений англомовний помічник.  Персонал Британської Ради в Україні та Гогольфест нададуть додаткову підтримку на місцях у разі виникнення проблем/надзвичайних ситуацій.

Розклад конкурсу

  • Оголошення результатів відбору: червень 2020 

Здоров’я наших партнерів, митців та колег є нашим пріоритетом у поточній ситуації, що так стрімко розвивається. Ми дотримуємось рекомендацій місцевого законодавства та органів охорони здоров'я в країнах, в яких працюємо. Ми продовжуємо реалізовувати наші проекти у сфері культури там, де це можливо і не суперечить вказівкам влади. Якщо ми не можемо продовжити реалізацію проектів, ми будемо намагатися відкласти їх або запропонувати альтернативи.

Зовнішні посилання