Ви досвідчений викладач англійської чи тільки починаєте викладацьку кар‘єру? Ми допоможемо вам стати успішним професіоналом. Серед наших програми із навчання та професійного розвитку викладачів є очні та онлайн-курси, які задовольнять ваші вимоги. 

Англійська мова для університетів

Мета проекту - зробити внесок у процес якісних змін щодо рівня володіння англійською мовою як викладачів, так і  студентів вищих навчальних закладів України.

Детальніше 

Англійська мова для державних службовців

Основна мета проекту – удосконалення та розвиток умінь володіння англійською мовою професійного спрямування, поглиблення знання та розуміння відповідної лексики (термінології), а також набуття мовних навичок задля успішного використання англійської мови для виконання своїх службових обов’язків.

Учасники проекту - державні службовці, які представляють Україну на світовій арені. 
Детальніше

Післядипломна освіта вчителів англійської мови

Проект ініційовано МОНу жовтні 2011 року з метою оновлення змісту фахового удосконалення вчителів англійської мови. Загальна мета проекту – створити за запровадити нову Програму післядипломної освіти для професійного розвитку вчителів. Також, Проект передбачає впровадження Рамки безперервного професійного розвитку у процес сертифікації вчителів в Україні. 

Детальніше

Проект «Шкільний вчитель нового покоління»

Беручи до уваги потребу оновлення змісту та підходів до мовної та методичної підготовки майбутнього вчителя іноземних мов у вищих навчальних закладах (ВНЗ) країни, МОН України та Британська Рада в Україні започаткували проект «Шкільний вчитель нового покоління» у квітні 2013 року. 

Детальніше

Англійська для Дніпропетровська

Британська Рада в Україні разом із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією у березні 2015 року ініціювали проект «Англійська для Дніпропетровська». Основна мета проекту – реформування викладання, вивчення та оцінювання англійської мови у середній школі. 

Детальніше