Word on the street promo image ©

The British Council's Asset Bank

Word on the Street – це нова програма навчання англійській мові, яка була створена BBC та Британською Радою.

Мета Word on the Street – показати, як працює англійська мова у повсякденному житті, та представити яскраві аспекти культури британської молоді. Кожен епізод знятий в різних частинах Великої Британії. Ці епізоди допоможуть тим хто вивчає англійську мову покращити навички володіння англійською мовою.
Британська Рада в Україні створила комплект «Word on the Street» для вчителів англійської мови, який отримали безкоштовно майже 16 000 шкіл України, де вивчається англійська мова.

Комплект складається з трьох частин:

Відеосюжети та посібник з англійської мови та культури «Word on the Street», спрямований на розвиток мовленнєвих умінь: аудіювання, говоріння, читання та письма, і розрахований на рівень В1 – В2, що  відповідає вимогам програми для  9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник враховує комунікативний та інтегрований підходи у навчанні англійської мови, а також забезпечує соціокультурний компонент мовної освіти.
Додаткові матеріали до «Word on the Street» та тексти телепрограми можна знайти на вебсайті http://learnenglish.britishcouncil.org/en/word-street.

Посібник для вчителів TeachingEnglish Radio складається з аудіо матеріалів та методичних завдань до них. Він буде корисним, насамперед, вчителям з невеликим досвідом роботи. Серія аудіо програм включає інтерв’ю з вчителями, записи уроків та поради щодо підвищення ефективності навчання іноземної мови

Посібник для вчителів з рекомендаціями щодо використання Інтернет ресурсів Британської Ради у початкових класахLearnEnglish Kids. Це портал для дітей віком від 3 до 12 років, які вивчають англійську мову як іноземну. Він пропонує різноманітні безкоштовні навчальні ресурси, які можна використовувати як на уроці та і вдома. На порталі є спеціальні розділи для вчителів та батьків. Посібник пропонує мапу вебсайту, прив’язану до шкільної програми та допоможе вчителям ефективно використовувати ресурси.

Ви можете подивитися відео про програму Word on the Street на YouTube каналі Британської Ради в Україні.