CELTA teacher

КУРС 

CELTA (сертифікат про навички викладання англійської мови дорослим) вважається необхідною кваліфікацією для TEFL (викладання англійської як іноземної мови), він має авторитет серед працедавців, мовних шкіл та урядових організацій по всьому світу.

ЧОМУ БРИТАНСЬКА РАДА?

Є три ключові причини для отримання CELTA в Британській Раді в Україні: якість, можливості та наші тренери.

Незмінна якість

Британська Рада в Україні постійно отримує відмінні відгуки як від кандидатів, так і від зовнішніх оцінювачів із Кембриджу.

Перший крок у розвитку ділових стосунків

Щороку Британська Рада в Україні проводить курси CELTA і запрошує учасників, що продемонстрували відмінні навички, податися на посаду вчителя-початківця в Британській Раді. Це стане для вас фантастичною можливістю зробити перші кроки в розбудові своїх ділових зв’язків у провідній школі з вивчення англійської мови у світі.

«Проходження курсу CELTA було найяскравішим, найскладнішим і найцікавішим навчальним досвідом у моєму житті. Якщо б його можна було з чимось порівняти, я сказала б, що раніше викладання уявлялось мені перебуванням на рівнині: на ній все можна окинути оком, але в окремо взятий момент – роглянути лише один аспект, тобто дивитись лише в одному напрямку – або назад, або вперед, або ліворуч, або праворуч. Після проходження CELTA це змінилось: тепер я немов стою на пагорбі й можу бачити повну картину відразу. Мій досвід навчання й викладання продовжився після приєднання до команди Британської Ради. Зараз я проходжу курс для вчителів-початківців. Мотивовані студенти, а також підтримка і допомога від досвідчених колег – це те, завдяки чому я постійно відчуваю, що робота приносить мені задоволення.»

Катя Стензя (вчитель, Британська Рада в Україні)

«Якість курсу CELTA перевершила всі мої сподівання! Він змінив моє сприйняття викладання й дав мені той «інструментарій», який я щоденно можу використовувати в роботі. Крім того, з сертифікатом CELTA я отримала змогу працювати в Британській Раді, а це – робота мрії для будь-якого викладача англійської мови. Тут мені надали неабияку підтримку: пройшовши курс для вчителів-початківців, тепер я постійно розвиваюсь у сфері викладання дітям. А нещодавно я отримала можливість продовжити навчання й здобути додаткову кваліфікацію у викладанні найменшим дітям та в режимі онлайн; ці знання я вже застосовую в моїй роботі.»

Дар’я Аносова (вчитель, Британська Рада в Україні)

ДАТИ КУРСУ

У 2020 році ми проведемо два курси CELTA:

CELTA 1: 08 червня – 3 липня

CELTA 2: 6 липня – 31 липня

Курс буде проходити у нашому новому офісі за адресою: Жилянська 29, Київ, Україна, 01033

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

Апліканти повинні:

  • мати кваліфікацію, що дозволяє навчати англійської на різних рівнях (мінімум С1 CEFR). Це буде оцінено під час відбору кандидатів;
  • бути повнолітніми;
  • мати кваліфікацію, яка дозволяє викладати у вищих навчальних закладах.

ЯК ПОДАТИСЯ

Якщо ви зацікавлені у подачі заявки на будь-який з цих курсів, заповніть аплікаційну форму та відправте її Головному Тренеру курсу CELTA на TeacherTraining@britishcouncil.org.ua. Будь ласка, вкажіть, на який курс ви подаєте заявку (CELTA 1 or CELTA 2). Якщо ви бажаєте, щоб Ваша кандидатура була розглянута на обидві можливі дати, повідомте нас про це. Подача заявки ні в якому разі не зобов'язує вас до участі в курсі. Усі заявки будуть ретельно розглянуті, і кандидати, що відповідають вимогам, отримають запрошення на інтерв'ю.

ВАРТІСТЬ КУРСУ І ЗНИЖКИ

CELTA 1

08 червня 2020 – 3 липня 2020

Знижка за ранню реєстрацію (кошти повинні бути сплачені до 08.05.2020) – UAH 30,899+ GBP 128* (сертифікат)

Повна вартість курсу –  32,899 UAH + GBP 128* (сертифікат)

Тьютори курсу: Мартін Огілві, Деніел Пуццо

CELTA 2

6 липня 2020 – 31 липня 2020

Знижка за ранню реєстрацію (кошти повинні бути сплачені до 06.05.2020) – UAH 30,899+ GBP 128* (сертифікат)

Повна вартість курсу –  32,899 UAH + GBP 128* (сертифікат)

Тьютори курсу: Мартін Огілві, Деніел Пуццо

Як тільки ви отримаєте підтверждення щодо можливості приєднатися до курсу, ви повинні сплатити депозит – 3,000 UAH. Ми забронюємо та будемо гарантувати місце, як тільки надійде депозит - 3,000 UAH. Залишок загальної суми оплати повинен бути сплачений до початку курсу.

БІЛЬШЕ ПРО ТЬЮТОРІВ КУРСУ

Деніел Пуццо

Деніел має міжнародне минуле, оскільки зростав і його юні роки пройшли у Великій Британії, Сполучених Штатах і Європі. Він отримав ступінь бакалавра з Історії в Тафтському університеті та ступінь магістра наук з Міжнародної політики в Единбурзькому університеті. З 2005 року починає викладати англійську мову в Празі,  де здобуває CELTA в Інтернешнл Хаус Прага (International House Prague) і відтоді викладацькі мандри приводили його до Львову, Країни Басків, Латвії, Киргистану, Сполучених Штатів і до Британської Ради в Києві, де він почав викладати в 2010 році. Він має сертифікат післядипломної освіти (PGCE) з Історії та Гуманітарних наук (2009),  CELTYL (2011),  DELTA (2012) і також є місцевим DELTA викладачем-куратором. Відтоді як приєднався до Британської Ради в 2010 році, Деніел був постійним координатором Програми післядипломної педагогічної освіти вчителів іноземних мов (INSETTs) та семінарів для викладачів (Teacher Training sessions), в тому числі тренінги для різних вікових категорій (Global YL and Adult and Young Learner support sessions), і він також занесений до переліку викладачів, що входять до складу Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної (IATEFL). Він став CELTA викладачем-куратором в 2019 році і також з 2014 року він є екзаменатором з іспиту (IELTS).

Працювавши в багатьох (або стількох) різних країнах з усім розмаїттям вікових та рівневих категорій, Деніелу особливо подобається різноманітність національностей, вікових груп і викладацького досвіду, який учасники CELTA привносять до курсу. Це також надає йому можливість поділитися одними з найбільш улюблених та перевірених-часом занять на уроці, опанованих за роки праці, і він отримує величезне задоволення, коли бачить значний прогрес учасників курсу, досягнутий протягом чотирьох тижнів. Як він любить висловлюватися про CELTA: “Це найвеселіше, що ви ніколи не захочете повторити (знову)!”

Мартін Огілві

Мартін родом з Північної Англії, проте жив та працював роками за кордоном. Він вивчав філософію в університеті Шеффілда та отримав диплом бакалавра з відзнакою. Мартін працював у Південній Кореї, ОАЕ, Росії, а у 2013 переїхав до України. Мартін має диплом CELTA з 1996 року, DELTA — з 2001, CELTYL — з 2005.

Мартін проводить CELTA курси для Британської Ради з 2007 року, працювавши в Абу-Дабі, Сеулі і тепер у Києві. За цей час він успішно підготовив понад 300 кандидатів CELTA курсу, багато з яких продовжили викладацьку кар’єру в Британській Раді та інших міжнародних викладацьких організаціях. Під час викладацької діяльності в Сеулі, Мартін був спеціалістом-викладачем, що на постійній основі навчав викладачів, і також мав можливість готувати кандидатів по інших курсах, серед яких ICELT, TKT, і спеціалізовані курси для місцевих викладачів. Він також є місцевим DELTA викладачем-куратором.

Будь-які питання і запити надсилайте, будь ласка, Мартіну Огілві, Головному Тренеру CELTA курсу на TeacherTraining@britishcouncil.org.ua