CELTA, Kyiv, 30 липня - 24 серпня 2018

Наразі ми приймаємо заявки на участь у наступному курсі CELTA у Києві, що буде проходити з 30 липня 2018 року. Дедлайн для подачі заявок - 20 липня 2018 року. Знижка* при ранній реєстрації доступна для тих, хто підтвердив свою участь до 25 липня включно. 

Курс

Cambridge University International Certificate in English Language Teaching to Adults (CELTA)

Вимоги до кандидатів:

 • мати кваліфікацію, що дозволяє навчати англійської на різних рівнях (мінімум С1 CEFR). Це буде оцінено під час відбору кандидатів;
 • вік від 18 років;
 • мати кваліфікацію, яка дозволяє викладати у вишах.

Вартість

Ціна курсу - 36,000 гривень, включно з внеском за кембриджський іспит.

*Знижка при ранній реєстрації у розмірі 3,000 гривень доступна для учасників, які внесуть оплату у повному розмірі до 25 липня 2018 року включно. Будь ласка, не робіть жодних платежів, доки не підтвердять вашу участь у курсі. Будь ласка, зауважте, що опрацювання заявок може зайняти до 14 днів.

Резервування місця на курсі

Вартість курсу має бути оплачена до 23 липня включно. 

Пропозиція

Британська Рада запрошує в свою команду найбільш успішних кандидатів CELTA. Якщо вони хочуть працювати у навчальному центрі Британської Ради і отримають схвалення від свого викладача, співбесіда для них гарантована.

Будь ласка, надсилайте свої заповнені заявки за адресою: Martin.Ogilvy1@britishcouncil.org.ua 

Зміст курсу

Курс CELTA в Британській Раді в Україні триває чотири тижні повних днів навчання. Курс містить такі елементи:

 • щоранку практика викладання зі спеціально організованими групами учнів
 • заняття із самооцінки та зворотнього зв’язку з колегами та наставниками курсу
 • щодня по обіді - навчальні заняття, що грунтуються на принципах ефективного викладання і цілому ряді практичних навичок викладання англійської дорослим
 • щовечора - спостереження досвідчених вчителів Британської Ради (загалом 6 годин протягом курсу)
 • заняття з планування уроків з наставниками курсу.

Оцінювання

Оцінювання йде безперервно, без фінального іспиту. В оцінюванні є два компоненти:

1. Викладацька практика:

Ви викладатимете всього 6 годин, працюючи з класами двох рівнів володіння мовою, зазвичай початкового та середнього. Оцінювання засноване на вашій загальній успішності наприкінці шести годин.

2. Письмові завдання

Потрібно буде виконати чотири письмові завдання:

 • одне, що стосуватиметься одного з учнів у вашій групі викладацької практики
 • одне з системи англійської мови
 • одне з мовних навичок (читання, писання, слухання, усне мовлення)
 • одне з викладання в класі та безперервного професійного розвитку.

Щоб отримати сертифікат, слід пройти обидва компоненти. Є три оцінки: Pass, Pass ‘B’ and Pass ‘A’.

Відгуки

"Дякую вам за кожне добре заохочувальне слово, яким ви мотивували мене. Дякую за дрібні сумніви, але водночас велику віру в мене. Дякую за гумор – навряд чи я колись його забуду.
Це був місяць НАЙПРИЄМНІШОГО СТРЕСУ, який у мене коли-небудь був. Вдячна мільйон разів"

Марина Бігдан

"Я вдячна за той неймовірний досвід, який я отримала протягом CELTA. Курс був інтенсивним, однак  викладачі завжди підтримували нас і, певно, розповідали навіть більше, ніж було заплановано програмою – мабуть, саме через це особисто я отримала більше, ніж я сподівалася отримати.
Тепер, закінчивши
CELTA, я відчуваю натхнення, яке одночасно підтримується здобутими знаннями й завдячуючи курсу я точно знаю, які мої сильні та слабкі сторони – тепер я знаю над чим мені слід працювати, щоб максимально удосконалитися."

Лілія Соброва-Голдмен

 "CELTA однозначно змінює: те, як ти сприймаєш викладання і те, у який спосіб ти презентуєш себе як вчителя в навчальних аудиторіях. Курс побудований таким чином, що ти отримуєш максимум самовіддачі й підтримки від викладачів. Ти ніколи не залишаєшся один зі складнощами протягом навчального процесу – це начебто ви всі в одному човні: твої викладачі, одногрупники, ви всі працюєте заради досягнення однієї спільної мети, і це дає відмінні результати.

Ти також отримуєш нагоду навчати групу студентів й опісля цього твої викладачі діляться з тобою своїми зауваженнями – і це надзвичайно допомагає.
Мої викладачі показали мені мої помилки й тепер я розумію, чому інколи з моїми учнями щось йде не за планом і що ж власне, я здатна зробити, щоб ситуація покращилася.
Але це не означає, що тебе лише критикують, на додачу ти отримуєш численні корисні поради від кваліфікованих фахівців. Ось це і являє собою
CELTA.
Основна ціль курсу – зробити тебе успішним професіоналом твоєї галузі, не має значення чи ти недосвідчений вчитель, чи ж викладаєш в університеті вже протягом 10 років."

Марія Морозова