Дякуємо за ваш інтерес до курсу CELTA у Британській раді, м. Київ.

У 2019 році ми проведемо 2 курси CELTA:

CELTA 1: понеділок, 20 травня — п'ятниця, 14 червня (заняття будуть проходити у державні свята)

CELTA 2: понеділок, 24 червня — п'ятниця, 19 липня

Курс

Cambridge University International Certificate in English Language Teaching to Adults (CELTA)

CELTA вважається необхідною кваліфікацією TEFL (Навчання англійській мові як іноземній), яку визнають і якій довіряють роботодавці, мовні школи та уряди у всьому світі.

Вимоги до кандидатів

Аплікати повинні:

 • мати кваліфікацію, що дозволяє навчати англійської на різних рівнях (мінімум С1 CEFR). Це буде оцінено під час відбору кандидатів;
 • мати 18 років;
 • мати кваліфікацію, яка дозволяє викладати у вишах.

Якщо ви зацікавлені у подачі  заявки на будь-який з цих курсів, заповніть аплікаційну форму та відправте її Головному Тьютору CELTA курсу на martin.ogilvy1@britishcouncil.org.ua. Будь ласка, вкажіть, на який курс ви подаєте заявку (1 або 2). Якщо ви бажаєте, щоб Ваша кандидатура була розглянута на обидві можливі дати, повідомте нас про це.

Подача заявки ні в якому разі не зобов'язує вас до участі у курсі.

Усі заявки будуть ретельно розглянуті, і кандидати, що відповідають вимогам, отримають запрошення на інтерв'ю.

Вартість курсу зі знижкою за ранню реєстрацію 36 000 грн (включно з Кембріджським іспитом) зможуть скористатися кандидати, які успішно пройшли інтерв'ю та підтвердили участь у курсі, сплативши у повному обсязі, як мінімум за 4 тижні до початку курсу.

Повна вартість курсу — 39 000 грн.  

Будь-які питання і запити надсилайте, будь ласка, Мартіну Огілві, Головному Тьютору CELTA курсу на martin.ogilvy1@britishcouncil.org.ua

Зміст курсу

Курс CELTA в Британській Раді в Україні триває чотири тижні повних днів навчання. Курс містить такі елементи:

 • щоранку практика викладання зі спеціально організованими групами учнів;
 • заняття із самооцінки та зворотнього зв’язку з колегами та наставниками курсу;
 • щодня по обіді — навчальні заняття, що ґрунтуються на принципах ефективного викладання і цілому ряді практичних навичок викладання англійської дорослим;
 • щовечора — спостереження досвідчених вчителів Британської Ради (загалом 6 годин протягом курсу);
 • заняття з планування уроків з наставниками курсу.

Оцінювання

Оцінювання йде безперервно, без фінального іспиту. В оцінюванні є два компоненти:

1. Викладацька практика:

Ви викладатимете всього 6 годин, працюючи з класами двох рівнів володіння мовою, зазвичай початкового та середнього. Оцінювання засноване на вашій загальній успішності наприкінці шести годин.

2. Письмові завдання

Потрібно буде виконати чотири письмові завдання:

 • одне, що стосуватиметься одного з учнів у вашій групі викладацької практики;
 • одне з системи англійської мови;
 • одне з мовних навичок (читання, писання, слухання, усне мовлення);
 • одне з викладання в класі та безперервного професійного розвитку.

Щоб отримати сертифікат, слід пройти обидва компоненти. Є три оцінки: Pass, Pass ‘B’ and Pass ‘A’.

Відгуки

«Дякую вам за кожне добре заохочувальне слово, яким ви мотивували мене. Дякую за дрібні сумніви, але водночас велику віру в мене. Дякую за гумор — навряд чи я колись його забуду.

Це був місяць НАЙПРИЄМНІШОГО СТРЕСУ, який у мене коли-небудь був. Вдячна мільйон разів»

Марина Бігдан

 

«Я вдячна за той неймовірний досвід, який я отримала протягом CELTA. Курс був інтенсивним, однак  викладачі завжди підтримували нас і, певно, розповідали навіть більше, ніж було заплановано програмою — мабуть, саме через це особисто я отримала більше, ніж сподівалася отримати.

Тепер, закінчивши CELTA, я відчуваю натхнення, яке одночасно підтримується здобутими знаннями й, завдячуючи курсу, я точно знаю, які мої сильні та слабкі сторони — тепер я знаю над чим мені слід працювати, щоб максимально удосконалитися»

Лілія Соброва-Голдмен

 

«CELTA однозначно змінює те, як ти сприймаєш викладання і те, у який спосіб ти презентуєш себе як вчителя в навчальних аудиторіях. Курс побудований таким чином, що ти отримуєш максимум самовіддачі й підтримки від викладачів. Ти ніколи не залишаєшся один зі складнощами протягом навчального процесу — це начебто ви всі в одному човні: твої викладачі, одногрупники, ви всі працюєте заради досягнення однієї спільної мети, і це дає відмінні результати.

Ти також отримуєш нагоду навчати групу студентів й опісля цього твої викладачі діляться з тобою своїми зауваженнями — і це надзвичайно допомагає.

Мої викладачі показали мені мої помилки й тепер я розумію, чому інколи з моїми учнями щось йде не за планом і що ж власне я здатна зробити, щоб ситуація покращилася.

Але це не означає, що тебе лише критикують, на додачу ти отримуєш численні корисні поради від кваліфікованих фахівців. Ось це і являє собою CELTA.  Основна ціль курсу — зробити тебе успішним професіоналом твоєї галузі, не має значення чи ти недосвідчений вчитель, чи ж викладаєш в університеті вже протягом 10 років»

Марія Морозова