Сертифікат для викладання наймолодшим учням (TYLEC)

Що він може вам дати?  

  • Багато практичних ідей для викладання дітям
  • Неймовірну нагоду пройти тренінг та програму фахового розвитку
  • Хорошу можливість обміну досвідом із колегами
  • Сертифікат для викладання наймолодшим учням, що визнаний міжнародно.

Як цей курс перевIряється?

Трініті Коледж у Лондоні займається перевіркою і кураторством цього курсу.

Як організовано цей курс?

  • Цей інтенсивний курс, що включає в себе 15 днів тренінгів та навчання
  • Курс включає 35 годин тренувальних сесій.
  • Учасники курсу пройдуть 5 годин відкритих уроків, які перевірятимуть досвідченими вчителями і пройдуть спеціальну перевірку модератором із Трініті Коледжу.

Які вимоги?

Сертифікат Трініті TESOL або CELTA.

Мінімальний рівень англійської - С1.

Як я можу взяти участь?

Дати: 4 липня - 24 липня 2018

Місце: Британська Рада, Київ

Для детальнішої інформації та/або щоб отримати аплікаційну форму, будь ласка, звертайтся до Ронди Прітчард (Rhonda.Pritchard@britishcouncil.org.ua)

Дедлайн подачі заявок 31 травня 2018.

Скільки коштує курс?

Курс коштує 20,000 грн. плюс €130 - витрати на матеріали. Це не включає у кошти на проживання або харчування. Всі ресурси для навчання будуть доступними.

Відгуки студентів курсу TYLEC

"Я проїхала увесь шлях з Індії до України тільки заради TYLEC, незважаючи на їжу, мову та політичні обставини. Хоча я була приємно вражена. Київ - прекрасне місто, яким дуже легко пересуватися. Звісно, додатковою перевагою є знання місцевої мови.  Але це не має значення, якщо ти маєш надзвичайно хорошу группу англомовних колег, які допоможуть тобі замовити їжу або викликати таксі. Маю визнати, що я почувалася безпечно, як вдома, незважаючи на застереження, які отримувала з різних джерел". 
Курс сам по собі був чудовим, я вже не кажу про прекрасних тренерів.
Інтенсив TYLEC саме такий, яким його описує Британська Рада. Я дуже раджу його всім, кому він може знадобитися".

"Загалом від обох своїх тренерів я отримав навіть більше підтримки протягом курсу, ніж сподівався. Тепер згадуючи навчання, я розумію, що не було жодної навчальної сесії, яка б змусила мене сумніватися у тому, що від мене потрібно, адже вони робили все можливе, щоб я міг висловити всі свої переживання і зробити потрібний крок із "зони комфорту".

"Я був приємно здивований тим, наскільки працьовитими були більшість наших учнів- навіть наймолодша група, враховуючи різний рівень володіння англійською, було приємно навчати. Клас підлітків став дещо складнішим через поведінку, але я кидав їм виклик також і це допомогло!"

"Так само, як в курсі CELTA, цікаво було спостерігати методи і прийоми, які використовували тренери, і я вважаю, що я взяв багато тільки від цього. Методисти, які розробили цей курс, здається, зробили все можливе, щоб розподілити навантаження і максимізувати навчання, поставивши акцент на правильних речах".

"Курс TYLEC від Британської Ради став для мене інтенсивним та, водночас, натхненним випробуванням. На вхідних сесіях я відкрив багато практичних інструментів для уроків, особливо, для роботи з юними учнями. Тренери з Британської Ради використовували найновітніші техніки та ресурси для навчання, що зробило цей курс дуже актуальним. Він також був структурований з хорошим балансом між сесіями, практикою та спостереженнями. Я дякую тренерам за їхній високий професіоналізм і підтримку. Я б точно рекомендував цей курс для всіх, хто має складнощі з викладанням дітям, або просто шукає нові ідеї для уроків".