Сертифікат для викладання наймолодшим учням (TYLEC)

Що він може вам дати?  

  • Багато практичних ідей для викладання дітям
  • Неймовірну нагоду пройти тренінг та програму фахового розвитку
  • Хорошу можливість обміну досвідом із колегами
  • Сертифікат для викладання наймолодшим учням, що визнаний міжнародно.

Як цей курс перевIряється?

Трініті Коледж у Лондоні займається перевіркою і кураторством цього курсу.

Як організовано цей курс?

  • Цей інтенсивний курс, що включає в себе 15 днів тренінгів та навчання
  • Курс включає 35 годин тренувальних сесій.
  • Учасники курсу пройдуть 5 годин відкритих уроків, які перевірятимуть досвідченими вчителями і пройдуть спеціальну перевірку модератором із Трініті Коледжу.

Які вимоги?

Сертифікат Трініті TESOL або CELTA.

Мінімальний рівень англійської - С1

Як я можу взяти участь?

Дати: 5 липня - 25 липня 2017

Місце: Британська Рада, Київ

Для детальнішої інформації та/або щоб отримати аплікаційну форму, будь ласка, звертайтся до Ронди Прітчард (Rhonda.Pritchard@britishcouncil.org.ua)

Дедлайн подачі заявок 9 травня 2017.

Скільки коштує курс?

Курс коштує 8,500 грн., включаючи всі витрати на матеріали. Це не включає у кошти на проживання або харчування. Всі ресурси для навчання будуть доступними.

Відгуки студентів курсу TYLEC

"Я проїхала увесь шлях з Індії до України тільки заради TYLEC, незважаючи на їжу, мову та політичні обставини. Хоча я була приємно вражена. Київ - прекрасне місто, яким дуже легко пересуватися. Звісно, додатковою перевагою є знання місцевої мови.  Але це не має значення, якщо ти маєш надзвичайно хорошу группу англомовних колег, які допоможуть тобі замовити їжу або викликати таксі. Маю визнати, що я почувалася безпечно, як вдома, незважаючи на застереження, які отримувала з різних джерел. 
Курс сам по собі був чудовим, я вже не кажу про прекрасних тренерів.
Інтенсив TYLEC саме такий, яким його описує Британська Рада. Я дуже раджу його всім, кому він може знадобитися.

"Загалом від обох своїх тренерів я отримав навіть більше підтримки протягом курсу, ніж сподівався. Тепер згадуючи навчання, я розумію, що не було жодної навчальної сесії, яка б змусила мене сумніватися у тому, що від мене потрібно, адже вони робили все можливе, щоб я міг висловити всі свої переживання і зробити потрібний крок із "зони комфорту".

"Я був приємно здивований тим, наскільки працьовитими були більшість наших учнів- навіть наймолодша група, враховуючи різний рівень володіння англійською, було приємно навчати. Клас підлітків став дещо складнішим через поведінку, але я кидав їм виклик також і це допомогло!"

Так само, як в курсі CELTA, цікаво було спостерігати методи і прийоми, які використовували тренери, і я вважаю, що я взяв багато тільки від цього. Методисти, які розробили цей курс, здається, зробили все можливе, щоб розподілити навантаження і максимізувати навчання, поставивши акцент на правильних речах".