Проект «Вчителі англійської мови - агенти змін» вперше було створено Британською Радою в Україні і GoGlobal в рамках національної кампанії «UkrainaSpeaking» в 2016 році «Році англійської мови»

В рамках реформування системи освіти та впровадження проекту  «Нова українська школа» Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні прийняли рішення продовжити Програму «Вчителі англійської мови - агенти змін» для таких областей: Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненька, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська.

Мета

  • покращення якості викладання англійської мови в Україні;
  • підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати  методичну допомогу вчителяманглійської мови своєї області.

Місце проведення

Буде повідомлено згодом.

Дати проведення

Тренінг відбудеться з 15 грудня по 21 грудня 2017 року  (включно), зміст якого передбачає:

  • вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови;
  • розвиток умінь тренерства.

Вимоги до кандидатів

  • педагогічний стаж не менше 5 років у середній школі;
  • підтвердження професійного розвитку за останні 2 роки (участь у конференціях, круглих столах, онлайн курсах, зимових школах, творчих майстернях тощо;
  • уміння аналізувати свій професійний розвиток (успіх/досягнення, виклики та шляхи їх подолання, планування свого професійного розвитку)
  • бажання та готовність проводити семінари, спостерігати за уроками з метою надання  методичної допомоги вчителям англійської мови області.

Відібрані вчителі повинні будуть провести серію тренінгів для щонайменше 20-ти вчителів у своєму регіоні.

Плата за участь у конкурсі і Програмі: відсутня

Всі витрати на проведення тренігів відшкодовуються партнерами Програми.

Після проходження тренінгу із вдосконалення професійної майстерності вчителя та тренінгу тренера учасники отримають сертифікати Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні.

Набір заявок на програму завершено 12 листопада. Кандидати, яких буде відібрано для участі, отримають лист-підтвердження між 20 листопада  2017 року.