Програма «Вчителі англійської мови-агенти змін» розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking»

Мета

Програма спрямована на:

• покращення якості викладання англійської мови в Україні;

• підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати  методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

Місце проведення

Програма реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської,  Херсонської областей та м.Києві.

З 7 областей-участників проекту відібрано по 1 вчителю з кожного району області.

У місті Києві відібрано по 1 вчителю з кожного району міста. Загалом буде підготовано понад 100 тренерів з англійської мови.

Дати проведення

1-ий тренінг відбувся з 21 лютого по 26 лютого 2016 р. Його мета – вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови.

Під час тренінгу були визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні 2016 року.

У серпні 2016 року стартував другий етап програми, в рамках якого з 7 по 14 серпня проведено тижневий курс з підготовки тренерів із семи областей України та міста Києва. Мета курсу – підготувати майбутніх тренерів до проведення повноцінного 40-годинного тренінгу для вчителів у своєму регіоні. Програма курсу включала в себе мікротреніги, рефлексію на власну діяльність та аналіз мікротренінгів тренерами Британської Ради. Після завершення курсу протягом вересня - грудня 2016 року кожен із учасників провів 40 навчальних годин тренінгу для 20 вчителів англійської на локальному рівні.

Результати програми

В результаті впровадження першого етапу програми 137 вчителів були ознайомлені з новими методиками викладання англійської мови та почали їх застосовувати у своїх школах. Під час другого етапу 68 вчителів пройшли підготовку як тренери і провели тренінги для 1360 колег - вчителів англійської мови - у своїх регіонах. Таким чином завдяки проекту понад 50 000 школярів вивчають англійську із використанням нових комунікативних методик і підходів.