“Taking the Stage” – це щорічна конкурсна театральна програма, яка дає можливість українським театрам і режисерам створити художньо оригінальні та суспільно значимі постановки за підтримки театральних фахівців зі Сполученого Королівства.

Програма здійснюється у партнерстві з провідними британськими театрами. У 2017 нас підтримали: "YoungVic" (Лондон), "Sherman Cymru" (Кардіфф) та Blind Summit Theatre (London). В Україні програма проходить у тісній співпраці з ГО "Театральна Платформа".

З моменту започаткування програми завдяки підтримці Британської Ради на українській сцені було поставлено вісім спектаклів:

«Ножі в курках» за п’єсою Девіда Герровера, режисерка Ольга Турутя-Прасолова, камерна сцена Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

«Зимова казка» за п’єсою Вільяма Шекспіра, режисер Євген Худзик, Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (ця вистава була здійснена у співпраці із сценографом Мінглу Вонґ, фіналісткою престижної британської премії Linbury Prize. Сценографія «Зимової казки» була презентована Мінглу під час форуму World Stage Design в м. Тайпей у червні 2017 року).

«Як боги впадуть, то безпечно не буде» за п’єсою Сельми Дімітрієвич, режисерка Кіра Малініна, Лабораторія Театру» (Харків).

«Легені» за п’єсою Данкана Макміллана, режисер Євген Мерзляков, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (Сєвєродонецьк).

«Під небом синім…» за п’єсою Девіда Елдріджа, режисерка Тамара Трунова, Київський національний академічний театр оперети.

«Легені» за п’єсою Данкана Макміллана, режисер Дмитро Захоженко, Новий драматичний театр на Печерську (Київ).

«Як боги впадуть, то безпечно не буде" за п’єсою Сельми Дімітрієвич, режисерка Вікторія Філончук, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка.

Взяти участь у програмі

Прийом заявок на участь у Taking the Stage 2018 розпочнеться весною 2018 року.

У цьому розділі