“Taking the Stage” – це наша щорічна театральна програма, яка дає можливість українським театрам спільно з режисерами-початківцями створити художньо оригінальні та суспільно значимі постановки за підтримки театральних фахівців зі Сполученого Королівства.

Ось вже три роки Taking the Stage підтримують:  "YoungVic" (Лондон), "LiveTheatre" (Ньюкасл), "HullTruck" (Галл) та "Sherman Cymru" (Кардіфф). В Україні програма проходить у тісній співпраці з ГО "Театральна Платформа".

За результатами першого року програми молода українська режисерка Ольга Турутя-Прасолова втілила постановку за п’єсою Девіда Геровера "Ножі в курках" спільно з командою Національного академічного театру  ім. І. Франка.  Одна з фіналісток престижної британської премії Linbury Prize дизайнер Мінґлу Вонґ cтворила декорації до першої в історії українського сучасного театру постановки «Зимова казка», що була поставлена режисером Євгеном Худзиком на сцені львівського академічного театру ім. Леся Курбаса. На другому році існування програма надала підтримку чотирьом новим постановкам у Києві, Харкові та Северодонецьку за творами сучасних британських драматургів.

У цьому розділі