Британський театр у кіно

Британська Рада в Україні та арт-об'єднання CoolConnections представляють літній сезон фестивалю «Британський театр у кіно» – показ вистав найкращих британських театрів на великих екранах.

Цей сезон фестивалю стане одним із найекспериментальніших за два роки існування проекту. Зокрема, у програму ввійде балет від знаменитого британського хореографа сера Метью Борна – відзначена премією «Тоні» постановка «Лебедине озеро» у 3D, запальна «КарМен» і дещо готична «Спляча красуня».

Метью Борн вигадав власний жанр, у якому танець і перформанс співснують із елементами драми і комедії, не знаючи ніяких обмежень на полі фантазії. Протягом липня-вересня 2016 року у вас буде шанс дізнатися, чому його постановки приваблюють глядачів усього світу, не залишаючи байдужими ні шанувальників балету, ні тих, хто вперше зважився подивитися танцювальну виставу.  

Спостерігати гру улюблених акторів та відкривати для себе бурхливий світ британського театру в кіно запрошуємо у Києві, Чернігові, Дніпрі, Херсоні та Харкові.

Усі вистави демонструються англійською мовою з українськими субтитрами.

РОЗКЛАД СЕЗОНУ

Весняна програма