Британський театр у кіно

Британська Рада в Україні та арт-об'єднання CoolConnections представляють осінній сезон фестивалю «Британський театр у кіно» – покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах.

Рік пам'яті Шекспіра добігає кінця, але розлучатися з великим британським драматургом поки що ніхто не планує: його п'єси чотириста років потому знов і знову віднаходять нове життя на підмостках найкращих театрів. У сезоні 2016-2017 глядачі побачать вистави театру "Глобус" ("Міра за міру"), Королівської шекспірівської компанії ("Цимбелін", "Король Лір"), театру "Алмейда" ("Річард ІІІ"). У ролі короля Ліра на сцену вийде блискучий шекспірівський актор Ентоні Шер, а кривавого монарха Річарда ІІІ зіграє неповторний Рейф Файнс.

Тим часом Національний театр вирішив звернутися в осінньому сезоні трансляцій до п'єс авторів двадцятого століття. В афіші "Британського театру в кіно" - "Глибоке синє море" Терренса Реттігана з неперевершеною Хелен МакКрорі у головій ролі та "Тригрошова опера" Бертольда Брехта з Рорі Кінніром. Окрім того, на численні прохання глядачів на екрани повертається геніальна вистава Денні Бойла "Франкенштейн" з Бенедиктом Камбербетчем і Джонні Лі Міллером у ролях Франкенштейна і його страхітливого витвору.

Театральна компанія Кеннета Брани цього разу потішить глядачів п'єсою Джона Осборна, автора знаменитого тексту "Озирнись у гніві". Для нового сезону була обрана його п'єса "Комедіант", де головну роль зірки мюзик-холу у боротьбі за виживання зіграє сам сер Кеннет.

Вистави демонструються англійською з українськими субтитрами.

РОЗКЛАД СЕЗОНУ

Осіння програма