Британський театр у кіно

Британська Рада в Україні та арт-об'єднання CoolConnections представляють зимовий сезон фестивалю «Британський театр у кіно» – покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах.

Рік пам'яті Шекспіра завершився, але розлучатися з великим британським автором ніхто не планує: його п'єси і чотириста років потому знову і знову знаходять нове життя на сценах кращих театрів. У сезоні 2016-2017 глядачі побачать шекспірівські вистави театру «Глобус» - "Венеційський купець" та "Річард II", а також "Бурю" Королівської шекспірівської компанії, яка обіцяє вразити глядачів доповненою реальністю.

Національний театр, навпаки, вирішив звернутися в своєму сезоні трансляцій до п'єс авторів двадцятого століття. В афіші TheatreHD ми побачимо виставу "Свята Іоанна", одну з найвідоміших п'єс Бернарда Шоу з Джеммою Артертон в головній ролі; постановку "Гедда Габлер" Генріка Ібсена з Рут Вілсон; "Тригрошовау оперу" Бертольда Брехта з неповторним Рорі Кінніром і, нарешті, виставу "Нічия земля" за п'єсою Гарольда Пінтера з блискучим дуетом двох королів сцени: сером Ієном МакКелленом і сером Патріком Стюартом.

Покази найкращих британських спектаклів відбуватимуться у кінотеатрах у Києві, Чернігові, Харкові, Дніпрі, Херсоні та Львові.

Вистави демонструються англійською з українськими субтитрами.

РОЗКЛАД СЕЗОНУ

Осіння програма