myClass – це новий гнучкий курс для вивчення англійської мови. З myClass Ви керуєте своїм навчанням - вибираєте заняття, які найбільше відповідають Вашим інтересам та розпорядку дня.

100% навчання з викладачами

Навчання 100% у групі з кваліфікованими та досвідченими викладачами, з якими Ви досягнете найкращих результатів! Для пришвидшення процесу вивчення мови Ви отримуєте доступ до низки онлайн-завдань, що дозволяють практикувати мову будь-де та будь-коли.

Практична англійська мова

З myClass Ви вивчаєте англійську, яка Вам дійсно потрібна – з акцентом на розмовних навичках у повсякденних ситуаціях та сприйнятті мови на слух. Заняття спрямовані на тренування англійських тем, що Вам знадобляться у реальному житті.

Зручність

Записавшись на myClass, Вам не треба чекати, поки почнеться новий набір. Як тільки Ви зареєструєтеся – можете приступати до вивчення мови. Крім того, у Вас є можливість записатися на заняття навіть за одну (!) хвилину до його початку.

Ви маєте повний контроль

Після реєстрації Вам надається особистий доступ до системи онлайн-бронювання. Таким чином Ви можете керувати своїм курсом та відслідковувати власний прогрес.

Більша гнучкість – більший вибір

В онлайн-системі бронювання Ви самостійно вибираєте день, час, викладача та тему заняття згідно зі своїми побажаннями та розкладом. Також Ви можете змінити Ваш вибір за 24 години до початку заняття.

Ви не платите за пропущені заняття

З гнучкою системою навчання Вам не доведеться платити за заняття, яке не можете відвідати. Просто скасуйте його не пізніше як за 24 години до початку.

Роздаткові матеріали

Вам не потрібно носити з собою важкі підручники, оскільки вам будуть видавати унікальні матеріали на кожному занятті. Ви можете зберігати ці матеріали у гнучкій папці myClass.

Онлайн ресурси

Ви будете мати доступ до матеріалів в онлайн-кабінеті для самостійного навчання.

Вступне заняття

Ви можете відвідати безкштовне вступне заняття, яке допоможе вам спланувати ваш розклад, як практикувати граматику, покращити словниковий запас і отримати максимум від myClass.

Заняття з письма

Якщо вам необхідно покращити свої навички з письма й отримати індивідуальну косультацію викладача, забронюйте заняття з письма, які доступні для кожного рівня в онлайн кабінеті.

myClub

Додаткова програма з різноманітними культурними та соціальними активностями, де ви можете зустріти нових друзів і спілкуватися з викладачами Британської Ради.

Програма лояльності «myClass Age»

Спеціальна пропозиція для наших постійних клієнтів: чим більше занять ви придбаєте, тим більше безкоштовних занять ви отримаєте.

Додаток myClass

Цей iOS/Android додаток був розроблений для зручності наших клієнтів, щоб вони могли забронювати або відмінити заняття будь-де та будь-коли.

Оцінка Ваших розмовних навичок кожні 10 занять 

Що Ви вивчатимете?

У навчанні головний акцент здійснюється на повсякденній англійській мові та реальних темах, а також практичних мовних вправах.

Розмовляйте впевненіше та сприймайте мову на слух 

 • Розвивайте свої розмовні навички для реальних життєвих ситуацій
 • Отримуйте зворотній зв'язок щодо ваших успіхів.

Розвивайте свою англійську у класі

 • Покращуйте вашу англійську під час класних занять
 • Вивчайте необхідну лексику та граматику, щоб бути в змозі висловлювати те, що хочете.

Працюйте над вимовою у класі та говоріть природньо

 • Вивчайте мову за межами класу
 • Засвоюйте граматику, лексику, сприйняття на слух та читання, виконуючи цікаві та інтерактивні онлайн-завдання пов’язані з вашим навчанням.

Як можна відстежити свій прогрес?

 • У Британській Раді Ви не вивчаєте англійську самостійно. Наші кваліфіковані викладачі допомагають Вам відслідковувати прогрес протягом курсу за різними критеріями
 • На кожному 10 занятті викладач оцінить Ваш прогрес, поки Ви виконуватимете основне усне завдання уроку, та завантажить ваші результати в онлайн-систему, де Ви зможете з ними ознайомитися
 • Онлайн-система бронювання дозволяє відстежувати Ваш загальний прогрес та переглянути, яку кількість занять Ви вже пройшли.

Структура курсів та розклад

myClass розроблено спеціально для студентів Британської Ради. 

Щоб надати Вам всі можливості для того, щоб насолоджуватися уроками myClass, коли Вам це зручно, ми пропонуємо різноманітні варіації ранкових, денних і вечірніх розкладів 6 разів на тиждень. 

Ми знаємо, що ваш графік змінюється і що всі студенти вчаться по-різному. Тому Ви самі обираєте інтенсивність Вашого навчання - від одного уроку на тиждень до кількох занять протягом дня. Курси myClass мають нелінійну структуру, що дає Вам повну свободу обирати, які уроки та у якому порядку відвідувати. Ви навіть можете забронювати той самий урок знову, якщо забажаєте. 

Кожний рівень включає 120 годин занять у класі. Кожний урок триває 2 години, тому, щоб завершити один рівень, Ви повинні відвідати щонайменше 60 уроків. Чим більше уроків Ви відвідаєте, тим більший матимете прогрес. 

Для того, щоб визначити Ваш рівень володіння мовою, Вам необхідно замовити у нас консультацію, яка передбачає складання письмового тесту та усного інтерв’ю з одним із наших викладачів. 

Теми та уроки

Кожен рівень складається з тем із 4 уроками у кожній. Ви можете самостійно вирішити, скільки уроків з кожної теми Ви бажаєте відвідати залежно від ваших інтересів та потреб.

Приклади тем та уроків

Говоріть упевнено на публіці

 • Спілкування з новими людьми
 • Привітання та прощання
 • Встановлення ділових контактів
 • Мистецтво бесіди

Мистецтво та культура

 • Що таке мистецтво?
 • Фільми та література
 • Зірки шоу-бізнесу
 • Музика 

Інші теми

 • Успішне проведення бізнес-зустрічей
 • Телефонні розмови
 • Обговорення стилю життя
 • Співпраця та презентації
 • Їжа, делікатеси
 • Поради та висловлювання своїх думок