myClass розроблено для тих, в кого багато справ і дуже насичений графік. myClass підійде тим, хто хоче навчатися дуже інтенсивно і досягти високих результатів у короткий термін, а також тим, хто навпаки хоче навчатися менш інтенсивно у зв’язку з напруженим графіком. Познайомтеся з деякими нашими студентами.

 

Андрій

Андрій цінує співвідношення ціна – якість. Йому не до вподоби думка, що інколи доводиться пропускати заняття та втрачати гроші через робочі або сімейні справи. Він у захваті від факту, що у випадку скасування заняття, він нічого не втрачає та може перенести його на більш зручний для себе час.

Анна

Анна – сучасна ділова жінка, її робочий день – це численні зустрічі та відрядження за кордон та по Україні. Для роботи їй необхідне знання англійської, і вона завзято її вивчає. Проте регулярні курси у визначений день і час, а також фіксований графік занять не підходять її динамічному розпорядку дня. З myClass Анна може ходити на заняття з англійської, коли їй зручно: відміняти та переносити заняття за 24 години до початку або відвідувати частіше чи рідше відповідно до її насиченого графіку.

Давид

Давид збирається отримувати освіту магістра за кордоном. Він хоче вивчити англійську якомога швидше, щоб скласти потрібний йому іспит IELTS для вступу в університет, а також щоб вільно спілкуватися у новій країні перебування. Він має час відвідувати курси інтенсивно, однак більшість стандартних курсів пропонують навчання лише один або два рази на тиждень. З курсом myClass він може контролювати та самостійно формувати свій розклад, щоб отримати необхідний результат у найкоротший термін.

Данило

Данило вивчав англійську у Британській Раді протягом останніх трьох років. Він залюбки приходив на заняття у визначений час та день та планував навколо цього решту свого дозвілля. myClass не вніс у його графік багато змін. Він надалі приходить щовівторка та щочетверга і при цьому радіє факту, що, якщо він не може відвідати певне заняття, він його не пропускає, а лише переносить і не втрачає гроші.

Катерина

Катерина – студентка, її розклад в університеті часто змінюється. Катерині складно виділити конкретний час протягом тижня на відвідування занять з англійської, а під час напруженої сесії в університеті в неї взагалі немає вільного часу. З myClass Катерина може самостійно спланувати графік занять англійської відразу після того, як отримає розклад свого навчання. Таким чином, коли Катерина має час, вона відвідує курси 4-5 разів на тиждень, однак під час сесій вона має можливість зробити перерву.

Софія

Софія поєднує виховання дитини та роботу, тому чітко планує свій день. Вона намагається виділяти час на англійську двічі на тиждень, проте інколи вимушена відмовлятися від уроків через, наприклад, батьківські збори, день народження дитини або шкільний концерт. Софії не подобалося пропускати важливі події у її житті, однак тепер завдяки myClass вона може повністю керувати своїм часом та підлаштовувати вивчення англійської під свій графік.