Британська Рада має численні безкоштовні онлайн-ресурси, що допомагають дорослим, підліткам та дітям вивчати англійську. Серед ресурсів є відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання та граматики.

LearnEnglish вебсайт для дітей

LearnEnglish Kids - це цікавий освітній веб-сайт з вивчення англійської мови для дітей від 5 до 12 років. Сайт пропонує онлайн-ігри для розвитку словникового запасу та граматики, різноманітні оповідання, відео та інші вправи для покращення рівня володіння мовою. LearnEnglish Kids також стане в нагоді викладачам і батькам оскільки містить сотні безкоштовних ресурсів, які можна роздрукувати, а також на веб-сайті є окремий розділ для батьків, що допоможе вивчати англійську з Вашими дітьми у позашкільний час.

Дізнайтеся більше

LearnEnglish вебсайт для підлітків

Ви - тінейджер, що вивчає англійську мову? Чи, можливо, Ваші діти-підлітки вивчають англійську? Веб-сайт LearnEnglish Teens створений спеціально для підлітків від 13 до 17 років. На сайті можна знайти вправи для практики мови, поради до здачі екзаменів, допоміжні вправи для покращення граматики та словникового запасу, а також веселе відео, ігри та вікторини.

Дізнайтеся більше

LearnEnglish вебсайт для дорослих

Ви можете вивчати англійську онлайн на спеціально розробленому веб-сайті Британської Ради. Сайт містить сотні сторінок аудіо, тексту, відео і більш ніж 2000 інтерактивних вправ. Ви можете зареєструватися на сайті і додавати власні матеріали, спілкуватися з іншими користувачами й завантажувати безкоштовні ресурси.

Дізнайтеся більше

Ресурси для викладання англійської

Якщо ви викладаєте англійську чи працюєте у сфері викладання англійської, ми можемо запропонувати вам велику добірку джерел та доступ до професійних мереж, які підтримають вас у роботі. 

Дізнайтеся більше

Додатки для вивчення англійської

Британська Рада пропонує цілий ряд безкоштовних додатків для вивчення англійської. Мову можна вивчати в іграх, подкастах, фільмах та вікторинах. Ці додатки ефективно допомагають покращувати Ваші навички англійської у граматиці, словниковому запасі та в підготовці до іспитів.

Дізнайтеся більше

Ресурси для підготовки до IELTS

IELTS (International English Language Testing System) найпопулярніший тест з англійської мови з-поміж 2.2 мільйонів тестів, які складаються щорічно у світі. Складання IELTS може допомогти вам жити, навчатися або працювати будь-де у світі. Вебсайт "Take IELTS with British Council" вам у цьому допоможе.

Дізнайтеся більше

Уроки англійської від вчителів Британської Ради

Вивчайте англійську за переглядом наших відео-матеріалів, дізнайтеся, як писати ділові листи англійською, вивчайте ідіоми, стратегії вивчення слів та багато іншого на нашому каналі Youtube.

Дізнайтеся більше

Найпопулярніші ресурси LearnEnglish

Найбільш популярні та корисні онлай-ресурси від Британської Ради.

Дізнайтеся більше