Ефективний менеджмент молодіжних центрів

Запрошуємо представників українських молодіжних центрів, молодіжних працівників та працівників органів місцевого самоврядування, дотичних до діяльності молодіжних центрів, взяти участь у стратегічній сесії програми "Ефективний менеджмент молодіжних центрів", на якій ми спільно обговоримо реалізацію програми у 2021/2022 році.

Стратегічна сесія відбудеться 17 червня 2021 о 10:00. Орієнтовна тривалість заходу - 3 години.

Якщо Ви бажаєте взяти участь, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням. Реєстрація відкрита до 15 червня включно.
Формат заходу передбачає обмежену кількість учасників, тому ми будемо здійснювати відбір. Результати відбору, а також інформацію для приєднання, ми повідомимо на електронну пошту, вказану при реєстрації, за добу до початку заходу.

Мета програми "Ефективний менеджмент молодіжних центрів" - надати знання та навички для працівників молодіжних центрів України щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики та молодіжної роботи. Детальніше про програму можна прочитати тут

Програма "Ефективний менеджмент молодіжних центрів" реалізується громадською організацією "Молодіжна Платформа" за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та програми "Активні громадяни" від Британської Ради в України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром. 

У разі питань звертайтесь за електронною адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua з позначкою "EMYC" у темі листа.