©

The British Council

За фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні з 11-12 липня в рамках програми «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді» було проведено Хакатон соціальних ініціатив, протягом якого команди наполегливо працювали над реалізацію проєктів соціальної дії для покращення соціального життя громад.

До Хакатону долучились 22 школи Донецької, Луганської та Закарпатської областей. В підсумку було відібрано 17 команд переможців, що отримають до 50 000 грн фінансової підтримки на реалізацію проєкту соціальної дії серед яких:

 • ARTHUB - синергія мистецтва та освіти, поколінь та традицій, мови та культури (Дружківка, Донецька обл.)

Облаштування відкритого соціального простору для постановки театральних шоу на будь-які актуальні теми, вистави, арт-концерти талановитих членів громади. Це простір для кожного жителя нашого міста, де він може поділитися своїм талантом, творчістю та любов’ю до мистецтва.

 • Публічний мультифункціональний простір «Клуб.Ок»  (Добропілля, Донецька обл.)

Створення простору для соціальної згуртованості, комунікації та культурного розвитку місцевої громади шляхом організації та залучення до різноманітних заходів.

 • Plastic free  ( Вугледар, Донецька обл.) 

Залучення дітей та членів громади до екологічних проблем, пов'язаних із забрудненням  та переробкою пластику. 

 • Stream lounge  (Покровськ, Донецька обл.)

Облаштування творчого наукового простору у фойє місцевої школи.

 • heART to heART  (Вугледар, Донецька обл.)

Виховання толерантності та рівності між дітьми з особливими освітніми потребами та іншими учнями, шляхом побудови об’єднавчого творчого простору та облаштування мистецького середовища на базі Вугледарської середньої школи.

 • SMART-LAND - топовий медіа простір (Слов’янськ, Донецька обл.)

Підвищення рівня соціальної згуртованості жителів мікрорайону та залучення їх до соціальної активності, шляхом створення умов для спільного дозвілля, через створення освітнього та культурного простору на базі школи № 12.

 • Open air school ( Вугледар, Донецька обл.)

Створення інклюзивного, інтерактивного простору для взаємодії дітей та дорослих громади.

 • Підліткове радіо  “HEADS” (Старобільськ, Луганська обл.)

Заснування радіо “HEADS” для соціальної згуртованості та співпраці між учнями, вчителями, батьками та суспільством для розвитку медіа грамотності через  виробництво медіа продуктів, що сприятимуть дистанційному навчанню та профорієнтації.

 • Фестиваль-ярмарок DIY-майстерні “New friends” (Марківка, Луганська обл.)

Проведення воркшопів, майстер-класів та регулярних фестивалів для всіх членів громади, що сприятиме соціальній згуртованості серед учнів.

 • Театральне містечко      (Біловодськ, Луганська обл.)

Організація театральної групи, яка служитиме платформою для спільного дозвілля батьків та дітей, що в свою чергу сприятиме створенню довіри між  ними та спонукає батьків бути більш присутніми у житті їх дітей, розвиваючи їх упевненість .

 • Освітній  еко-коворкінг  "Флорина"( Сіверодонецьк, Луганська обл.)

Створення навчального еко-коворкінгу «Флоріна» для презентацій, зустрічей, екскурсій та навчання з  основ флористики та ландшафтного дизайну, що спиятиме зміцненню соціальної згуртованості громади.

 • “DSD Zone” Do Something Different Zone    (Сватове, Луганська обл.)

Проєкт, що спрямований на організацію безпечної, доброзичливої атмосфери, де студенти, викладачі та відвідувачі зможуть відпочити, пограти в настільні ігри під час перерв й поспілкуватися, що стане прекрасним заохоченням для учнів брати участь у позакласних заходах.

 • Зона активного відпочинку «РАЗОМ» (Біловодськ, Луганська обл.)

Організація зони активного відпочинку та дозвілля під час перерв та після занять для студентів різного віку.

 • Профорієнтаційний ресурсний центр " Smart teens"  ( Нерещетове, Луганська обл)

Започаткування професійно-ресурсного центру «Розумні підлітки» на базі школи, що має сприяти саморозвитку та громадянській свідомості та соціальній активності молоді.

 • Відкритий спортивний  мультифункціональний простір “Golden Ball” ( Великі Лази, Закарпаття)

Створення багатофункціонального простору для активного дозвілля.

 • Школа рівних можливостей “Grow Up Together”  ( Довге, Закарпаття)

Облаштування відкритого простору  на базі ліцею для розвитку усіх учасників навчального процесу,  а також тісна співпраця з місцевою владою.

 • Gym for everyone ( Тур’я- Ремета, Закарпаття)

Створення багатофункціонального простору на базі шкільної спортивної зали.

Організаційний партнер хакатону - Благодійний Фонд "Об'єднання".