Запрошуємо партнерів програми “Активні Громадяни” подати свою пропозицію щодо проведення двох Ідеятонів Активних Громадян протягом жовтня 2021 року – лютого 2022 року.  

Проведення Ідеятонів буде відбуватись в онлайн форматі.  

Цільова аудиторія – учасники локальних тренінгів «Активні Громадяни», Таборів Активних Громадян, пітчингів проєктів соціальної дії, в тому числі представники молодіжних центрів та молодіжних рад.  

Мінімальна кількість учасників одного Ідеятону – 40 осіб.  

Очікується проведення 2-х Ідеятонів Активних Громадян протягом жовтня 2021 - березня 2022 року тривалістю 3-7 днів кожен.   

Про деталі проведення та результати попереднього Ідеятону у лютому 2021 року можна почитати за посиланням.

1. Як подати заявку

Щоб подати заявку, будь ласка, ознайомтесь з деталями конкурсу у файлі з технічним завданням, заповніть форму заявки, що знаходиться наприкінці цієї сторінки, та відправте її за електронною адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua до 20 вересня 2021 року включно.  

2. Бюджет конкурсу

Максимальна сума гранту на реалізацію проєкту становить 1 270 000.00 грн, що включає бюджет на проєкти переможців – максимально 740 000 грн та витрати пов’язані організацією та проведення заходів – максимально 530 000 грн. 

3. Критерії оцінювання заявки

  • Концепція Ідеятону Активних Громадян (20 балів);  
  • Організаційна спроможність та наявність попереднього досвіду у визначеній сфері (10 балів);  
  • Відповідність та досяжність очікуваних результатів від реалізації програми (10 балів);  
  • Врахування екологічного, гендерного та інклюзивного аспектів (10 балів);  
  • Обґрунтованість бюджету (10 балів).   

Активності програми “Активні Громадяни” у 2021-2022 році відбуваються за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 

У разі виникнення додаткових запитань чи запитів на роз'яснення, будь ласка, звертайтесь на електронну пошту activecitizens@britishcouncil.org.ua з темою листа «ВИКОНАВЧИЙ ПАРТНЕР ІДЕЯТОНУ АКТИВНИХ ГРОМАДЯН».