мама і я 1

Засновниця блогу СheTwins, мама близнюків, керівник проекту "Ми чи "Я і Я?" Ольга Рись, розповіла, що цей проект викристалізувався з простої ідеї створити в місті Чернігів комунікаційний майданчик для мультибатьків. В роботі проекту важливу роль відіграє психолог та інформаційна складова, яку він доносить, адже саме компетентної фахової думки й інформації нам усім дуже бракує. На кожну зустріч запрошується «спеціальний гість», ним може бути будь-яка відома і цікава людина, яка має успішний досвід батьківства. Саме тому, менеджери проекту переконані, що не тільки мультибатькам можуть стати в нагоді зустрічі в рамках проекту "Ми чи "Я і Я?".

Теми, що обговорюються на зустрічах, стосуються як мультибатьківства зокрема, так і відповідального батьківства загалом, тому будуть корисні всім зацікавленим татам і мамам. Наприклад, популярними темами є суперництво між дітками, тема розумного розподіли між дітьми уваги, тема впливу відносин батьків на клімат у сім'ї й формування особистості дітей, а також як правильно реагувати на дитячу жорстокість чи жадібність. 

Важливо, що цей проект має благодійну складову. Попри грантову підтримку, організовані заходи не є безкоштовними, але зібрані кошти перераховуються на благодійність. Нині на утриманні міського пологового будинку знаходиться двійня, від якої відмовилися, і вірогідніше за все по закінченню циклу зустрічей ці кошти будуть спрямовані на допомогу цим діткам.

Цей проект для батьків про дітей, який завдяки певній синергії ідей та активності самих учасників зустрічей, уже дав свої результати. Це і проведенний 6 серпня в місті Чернігові #CheTwinsFest, організований до Дня двійнят, це і періодичні публікації про мультибатьківство в місцевій пресі та ефіри на телебаченні, це і просто дружба, взаємопідтримка та корисна комунікація.

 

 

мама і я 2
Мама і я 3