Запрошуємо партнерів програми “Активні Громадяни” подати свою пропозицію щодо вдосконалення/розробки симуляційної гри на тему “Комунікація у громаді” протягом жовтня 2021 року – лютого 2022 року.  

Проведення симуляційної гри буде відбуватись в онлайн форматі.  

Цільова аудиторія – представники молодіжних центрів та молодіжних рад, які прагнуть посилити навички комунікації та партнерства в громаді.  

Орієнтовна кількість учасників – 60 осіб за дві гри.  

Очікується проведення 2-х заходів симуляційної гри тривалістю 3-5 днів кожен. Програма може включати частину тренінгу за методологією програми Активні Громадяни.   

Як подати заявку

Щоб подати заявку, будь ласка, ознайомтесь з деталями конкурсу у файлі з технічним завданням, заповніть форму заявки, що знаходиться наприкінці цієї сторінки, та відправте її за електронною адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua до 13 вересня 2021 року включно.  

Бюджет конкурсу

Максимальна сума гранту на реалізацію проєкту становить 280 000 грн.  Детальніша інформація знаходиться у технічному завданні. 

Критерії оцінювання заявки

Ефективність удосконаленої/розробленої концепції симуляційної гри (20 балів); 

Організаційна спроможність та наявність попереднього досвіду у визначеній сфері (10 балів);  

Відповідність та досяжність очікуваних результатів від реалізації програми (10 балів);  

Врахування екологічного, гендерного та інклюзивного аспектів (10 балів);  

Обґрунтованість бюджету (10 балів).   

Активності програми “Активні Громадяни” у 2021-2022 році відбуваються за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 

У разі виникнення додаткових запитань чи запитів на роз'яснення, будь ласка, звертайтесь на електронну пошту activecitizens@britishcouncil.org.ua з темою листа «ВИКОНАВЧИЙ ПАРТНЕР СИМУЛЯЦІЙНОЇ ГРИ».