Open call for Youth Councils Training

Британська Рада шукає партнерську організацію/ї, неурядові та благодійні організації з відповідним статусом юридичної особи, що зареєстровані в Україні, для спільної розробки (разом із програмною командою Британської Ради), втілення та адміністративної підтримки тренінгової програми і розроблених представниками Молодіжних рад проектів соціальної дії впродовж січня-лютого 2021 року. 

Участь в цьому конкурсі можуть брати неурядові та благодійні організації з відповідним статусом юридичної особи, молодіжні ради, освітні організації або індивідуальні підприємці, які мають експертизу і досвід реалізації онлайн-програм з нарощування потенціалу і розуміють контекст молодіжних рад в Україні. Заявки можуть бути подані групою - партнером у реалізації програми, який працюватиме разом з зовнішнім тематичним експертом.  

Розклад

Початок прийому заявок 24 листопада 2020 
Кінцевий термін подання заявок 8 грудня 2020
Результати відбору 14 грудня 2020
Розробка змісту тренінгової програми  грудень 2020 – січень 2021 
Проведення тренінгової програми  січень-лютий 2021
Наративна та фінансова звітність до 31 березня 2021 

Заявки мають бути подані через онлайн-форму не пізніше 23:59 за київським часом 8 грудня 2020.  

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua із темою Запит на додаткове запитання щодо тренінгової програми Молодіжних рад.  

Запити на роз'яснення будь-яких аспектів цього конкурсу можуть надсилатися activecitizens@britishcouncil.org.ua не пізніше 23:59 за київським часом 29 листопада 2020. Загальні запитання будуть опубліковані на веб-сайті Британської Ради анонімно разом із відповідями Британської Ради 2 грудня 2020. 

Питання та відповіді

Питання 1.  Чи є обмеження по бюджету даної пропозиції? Яка рекомендована вами оплата праці тренера: грн./год.? Наскільки бюджет має бути детальним? 

Відповідь: Ми будемо обирати найкращу пропозицію згідно співвідношенню ціни та якості пропонованих послуг. Гонорар має відповідати досвіду та компетентностям зазначеним в CV. В бюджеті має бути наданий детальний опис та розрахунок вартості (вказати одиниці виміру, їх кількість та вартість) для кожної послуги або товару.

Питання 2. Скільки партнерів буде обрано? Лише один чи декілька? 

Відповідь: Буде обрано одну пропозицію.

Питання 3. На яку географію України має бути поширений проект?   

Відповідь: Територія України: молодіжні ради, що базуються у містах та ОТГ (об’єднаних територіальних громадах).

Питання 4. Скільки годин повинна тривати освітня тренінгова програма?

Відповідь: Заявка має включати в себе 2 тренінги у лютому 2021 року, кожен тренінг має тривати до трьох днів (загалом до 15 годин), включаючи перерви між сесіями, розбір домашнього завдання тощо.

Питання 5. Які теми має охоплювати навчальна програма?

Відповідь: Основні теми навчальної програми (можуть бути розширені за пропозицією аплікантів з обґрунтуванням актуальності для цільової аудиторії): розбудова партнерства; комунікаційні навички для взаємодії з партнерами; планування та реалізація адвокаційних кампаній (у тому числі виявлення та дослідження проблемних сфер, цільових аудиторій, партнерів та зацікавлених сторін адвокаційних кампаній); оцінка ефективності адвокаційних кампаній; презентація та дослідження успішних практик адвокаційних кампаній та партнерств; налагодження зв’язків між представниками молодіжних рад та створення нових зв’язків між учасниками.

Питання 6. Нас цікавить, чи може вищий навчальний заклад України приймати участь у конкурсі заявок?

Відповідь: Участь у відкритому конкурсі можуть брати неурядові організації, що працюють в Україні, мережі молодіжних рад, освітні організації, які мають відповідний статус юридичної особи в Україні та мають досвід онлайн роботи з програмами розбудови потенціалу та розуміння контексту та специфіки роботи молодіжних рад в Україні.

Питання 7. Яка робоча мова тренінгів?

Відповідь: Українська

Питання 8. Чи можемо ми подати заявку у партнерстві з іншою організацією, якщо це значно посилить нашу подальшу роботу?

Відповідь: Так. Спільні заявки можуть подавати кілька організацій, або організація у співпраці із зовнішнім експертом. 

Питання 9. Чи повинен опис організації, програми та резюме членів команди бути українською чи англійською мовами?

Відповідь: Офіційною мовою Заявки, звітів та інших документів в межах проєкту є англійська. У виняткових обставинах документи можна надавати українською мовою, за умови обґрунтування причини у Заявці.

Питання 10. Скільки учасників має охопити одна тренінгова програма? Для скількох груп необхідно провести тренінгову програму?

Відповідь: Загальна кількість учасників тренінгів має складати не менше 60 осіб. Заявник може запропонувати формат заходу та підходи до кількості груп згідно Технічного завдання враховуючи свій досвід роботи з цільовою аудиторією.

Впровадження політики рівності, різноманіття та інклюзивності

Як провідна організація Великобританії, що займається культурними відносинами, Британська Рада послідовно застосовує політику рівних можливостей у всіх аспектах своєї діяльності.

Британська Рада не дискримінує за віком, расовою приналежністю, статтю, сексуальною орієнтацією, релігією, мовою чи інвалідністю і заохочує подавати заявки усіх потенційних заявників, що відповідають вказаним вище критеріям.

Конфлікт інтересів

У своїх супровідних листах кандидати мають підтвердити, що не існує конфлікту інтересів, пов’язаного із виконанням роботи з проведення тренінгів для навчання фасилітаторів програми «Активні Громадяни», або інших особистих чи професійних обставин, які можуть привести до конфлікту інтересів. Якщо буде з’ясовано про конфлікт інтересів, про який не було повідомлено на момент подання заявки, майстер-фасилітатор буде вилучений із пулу програми «Активні Громадяни».

Усі кандидати, які будуть відібрані за цим конкурсним відбором мають підписати форму про відсутність конфлікту інтересів.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою: activecitizens@britishcouncil.org.ua