Професійні навички

Незалежно від того, чи хочете ви досягнути успіху в наданні презентацій, написанні ефективних електронних листів або спілкуванні з колегами та діловими партнерами, виберіть один із наших курсів, щоб розвинути ваші професійні навички з нашими висококваліфікованими тренерами. 

Наші курси з розвитку професійних навичок не фокусуються на розвитку навичок англійської мови, хоча ви разом з тим будете вдосконалювати і бізнес англійську. Ці курси радше розраховані на всіх, хто потребує сильних комунікативних навичок для досягнення успіхів в проектах, робочих стосунках та роботі в командах.

Відразу застосовуйте свої знання на робочому місці після проходження одного з наших 8-модульних курсів: прокачайте ті навички, які вам найбільше потрібні. 

Обирайте один або декілька курсів, виходячи з того, наскільки інтенсивно ви хотіли б навчатися. Онлайн-навчання з викладачами в режимі реального часу дає вам можливість навчатися в будь-якому місці. 

Скористайтеся практичними рішеннями через реалістичні та оригінальні комунікативні вправи, кейси та плани дій, які можна використовувати на робочому місці. Наші модульні навчальні програми забезпечують чіткий шлях навчання, формуючи навички протягом курсу. Учасники отримують відгуки тренерів та одногрупників, а також самостійно розмірковують над постановкою цілей, відслідковують свій результат навчання та планують як реалізувати придбанні знання на своєму робочому місці.

Вчіться з професіоналами на наших курсах, які були розроблені при тісній консультації з бізнес-експертами з усього світу. Актуальність інформації забезпечена також останніми академічними дослідженнями в цій галузі. Наші висококваліфіковані та досвідчені тренери пройшли спеціальну підготовку з професійних навичок, а також навчальних методів, які ефективно навчають цим навичкам.

Наші тренери: 

Ганна Шагіна 

Координатор курсів для дорослих та корпоративних курсів, Британська Рада, Київ 

Спеціаліст з викладання корпоративних курсів, підготовки вчителів, проведення онлайн-семінарів та семінарів в класі, розробки курсів з розвитку професійних навичок. 

Магістр (з відзнакою) англійська та німецька мови, диплом Trinity в TESOL, Кембридж, CELTA 

Катерина Мартинкевич 

Консультант-тренер, Британська Рада, Київ 

Спеціаліст з організації онлайн-семінарів та семінарів в класі, розробки курсів з розвитку професійних навичок. 

Магістр педагогічних наук, магістр професійного розвитку, бакалавр (з відзнакою) англійська та німецька мови, сертифікат з менеджменту мовної освіти від Norwich Institute for Language Education, сертифікат з академічного менеджменту від International House London, Кембридж DELTA, Кембридж CELTA.

Деталі курсу: 

Рівень знання мови: В2 мінімум 

Формат курсу: онлайн у віртуальних класах з тренером в режимі реального часу. Розмір класу від 6 до 12 студентів. Стандартний курс займає 12 годин і розділено на 8 модулів. Кожний з модулів 90 хвилин. Курс викладається протягом 4 тижнів, з розрахунку 3 години на тиждень в суботу або неділю.

Письмове ділове спілкування

Курс допоможе вам набути навичок з персоналізації вашого листування у складних ситуаціях. На курсі розглядаються різноманітні типи документі. Ви дізнаєтесь як побудувати тривалі ділові відносини, спонукати інших до активних дій та реагувати на складні повідомлення. Ви разом з тренером долучитесь до різноманітних веселих, інтерактивних, навчальних завдань, що допоможуть вам опанувати прикладні навички та техніки, дотичні до ваших робочих задач.

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • адаптувати свій стиль письма для кращої комунікації з внутрішніми та зовнішніми клієнтами
 • почуватися упевнено в професійному складанні листів в різних ситуаціях.
 • використовувати більш емпатичний стиль письма, тим самим покращувати робочі відносини
 • досягати кращих результатів завдяки націленому та ефективному листуванню
 • зберігати дипломатичність листування у складних ситуаціях.

Проведення успішних презентацій

Ми покажемо Вам як підготувати, структурувати та проводити успішну презентацію. Ви навчитеся контролю викладу матеріалу, встановленню зв’язку з аудиторією, використання свого голосу для максимального впливу на слухачів. Також ви дізнаєтеся, чим варто починати та завершувати свою промову, аби вашу думку запам’ятали.

Результати навчання

Після проходження курсу ви зможете:

 • з упевненістю планувати і проводити презентації
 • доносити чіткі основні посили до вашої аудиторії
 • шляхом презентацій досягати бажаних результатів

Навички особистісних комунікацій

Ми допоможемо вам розвинути навички для проведення ефективної комунікації в умовах сучасного бізнесу. Ви розробите свій власний стиль комунікацій та опануєте ефективні та легкі у використанні техніки, що допоможуть вам налагодити сприятливі відносини та досягти своїх професійних цілей.

Результати навчання

Після закінчення цього курсу ви зможете:

 • виробити свій власний стиль комунікації та адаптувати його відповідно до ситуації
 • будувати стосунки з колегами, клієнтами та керівництвом, щоб більше ефективно досягати поставлені цілі
 • завдяки набутим навичками, налагодити ключові робочі стосунки

Написання складних листів

На цьому курсі ви дізнаєтесь, як писати дипломатичні, емоційні та достовірні відповіді на електронні листи колег, партнерів та інших адресатів. Досвідчений тренер запропонує вам різноманітні цікаві та інформативні практичні вправи, які допоможуть вам застосувати вивчені техніки та прийоми на практичних робочих кейсах.

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • планувати, структурувати, писати та редагувати листи, в яких буде чітко донесено вашу позицію з повагою до отримувача
 • виявляти емпатію, відмовляючи у запиті, вибачаючись та відповідаючи вимогливим адресатам
 • підтримувати та будувати стосунки за допомогою тактовного письмового спілкування

Основи граматики

Долучайтесь до серії інтерактивних завдань, що допоможуть вам уникати граматичних помилок на роботі та у повсякденному житті. Як наслідок, ваша письмова та розмовна англійська стане більш коректною і ви зможете упевнено спілкуватися англійською на роботі.

Результати навчання

Після закінчення цього курсу ви зможете:

 • продемонструвати покращення навичок з основ граматики англійської мови
 • уникати поширених граматичних помилок на робочому місці під час спілкування
 • редагувати чужі та власні тексти, робити їх більш коректними

Проведення успішних перемовин

Курс допоможе вам розвинути необхідні стиль, тактики та навички для успішного ведення перемовин. Ви дізнаєтесь про різноманітні методики та стилі ведення ефективних перемовин на будь-якому рівні. Під час курсу ви розглядатимете приклади з життя, розігруючи реальні ситуації та примірятимете на себе різноманітні ролі, таким чином ви зможете безпосередньо на практиці відпрацювати набуті навички.

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • систематично застосовувати вивчені методи у підготовці та проведенні перемовин
 • почуватися вільно та впевнено під час перемовин та знаходити кращі рішення
 • побудувати ефективну комунікацію на базі розуміння та довіри на ранній стадії перемовин
 • долати труднощі, що виникають під час перемовин

Написання ефективних звітів

Курс допоможе вам розвинути ключові навички з написання звітів і ви зможете планувати, структурувати і описувати розповсюдженні види робочих звітів. Ви разом із тренером виконаєте низку інтерактивних завдань, включно з кейсами, обговореннями та навчальними іграми. У процесі проходження курсу ви працюватимете над власним практичним кейсом та застосуєте на практиці набуті навички.

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • писати, планувати та структурувати розповсюдженні види звітів логічно та послідовно.
 • залучати увагу читача звіту з самого початку
 • давати переконливі висновки та рекомендації, що призводитимуть до конкретних дій.

Навички позитивного впливу

Завдяки 8 модулям цього курсу, ви навчитеся тому, як правильно “продавати” свої ідеї, отримувати необхідні ресурси і переконувати інших діяти. Ваш тренер запропонує вам спробувати інтерактивні сценарії, само-рефлексію та низку практичних вправ для того, щоб допомогти вам знайти кращі способи впливу та комунікації з іншими людьми, навіть в складних ситуаціях.

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • використовувати різні техніки позитивного впливу на оточуючих
 • будувати довіру та відносини з колегами та клієнтами
 • впливати на різні рівні організації, навіть не маючи потрібного рівня авторитету

Основи ділового письмового спілкування

Курс дасть вам розуміння ведення сучасного бізнес листування. Безпосередньо через прикладні завдання та аналіз, ви дізнаєтесь як планувати та редагувати різноманітні типи документів. Також ви зможете писати тексти для практичних кейсів за принципом 5-ти “П” (повноти, простоти, правильності, предметності та професійності).

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • відчувати себе впевнено, використовуючи набуті навички з бізнес листування
 • ефективно доносити свої ідеї
 • підвищити свій професійний імідж

Тайм та стрес менеджмент

Курс допоможе вам розробити кращу стратегію управління часом та контролю рівня стресу на роботі. Ви опануєте різноманітні техніки із встановлення пріоритетності задач, мінімізації “згубників” часу та організації власного часу та часу ваших колег. Долучайтесь до інтерактивних ігор, опитувань та дискусій та переглядайте ролики із технік тайм менеджменту, що знайдуть застосування у роботі та повсякденному житті.

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • розпланувати робочий час та досягти максимальної ефективності
 • аналізувати та розставляти за пріоритетністю задачі, розподіляти навантаження
 • контролювати рівень стресу
 • концентруватись на ключових задачах та мінімізувати вплив відволікаючих факторів

Нетворкінг та побудова відносин

Курс дає техніки та підказки як збільшити впевненість в собі, таким чином ви зможете більш ефективно вибудовувати мережу важливих контактів. Ви приймете участь в інтерактивних завданнях і ролевих іграх та застосуєте на практиці набуті навички. Ви також зрозумієте, як соціальні медіа можуть бути корисними в побудові довгострокових відносин.

Результати навчання

Після завершення курсу ви зможете:

 • почуватися впевнено у різних ситуаціях спілкування та нетворкінгу
 • будувати відносини як в бізнес, так і в соціальних просторах
 • створювати взаємовигідну мережу контактів

Ділове електронне листування

Ми покажемо вам прості та ефективні способи, як за короткий проміжок часу покращити своє щоденне ділове листування. Ви дізнаєтесь, як краще починати нову тему, як відповідати на офіційні листи, встановлювати контакт з тими, хто не відповідає та ефективно управляти листуванням.

Результати навчання

Після проходження курсу ви зможете:

 • планувати та організовувати своє ділове листування відповідно до поставлених завдань
 • видозмінювати свої листи відповідно до ситуації та аудиторії
 • створювати та редагувати листи, чітко та послідовно висловлювати свою думку

Cпеціальна пропозиція на курс в листопаді 

Отримайте знижку 20% на курс в листопаді!

Вартість одного курсу – 5760 UAH.

Оберіть курс:

 Name Тривалість Дата&Час
Основи ділового письмового спілкування  8 модулів/4 тижні/щосуботи початок 14.11.2020/9:30-12:45 
Тайм та стрес менеджмент 4 модулі/2 тижні/щосуботи початок 12.12.2020/9:30-12:45 

Ціни та знижки 

Ціна за 8-модульний курс 7200 гривень.

Ціна за 4-модульний курс 3600 гривень.

 • 5 % знижки на придбання наступного повного курсу 
 • 10% знижки на покупку більше двох курсів одночасно
 • 15% знижки лояльності для студентів англійських курсів Британської Ради