Ми співпрацюємо з підприємствами, урядами та навчальними закладами протягом понад 80 років, забезпечуючи практичні та цікаві рішення з вивчення англійської та оцінювання.

 

Ми надаємо організаціям можливість удосконалювати комунікативні навички для досягнення успіху

Безпрецедентний досвід — понад 80 років співпраці з корпоративними, урядовими та освітніми організаціями в більш ніж 80 країнах світу. Ми допомагаємо вдосконалити англійську мову та комунікативні навички. 

Ми використовуємо наші знання та досвід для створення масштабованих, цікавих та ефективних навчальних рішень для спеціалістів усіх посад, галузей та етапів кар'єрного розвитку, а також студентів, випускників і дослідників.

Ми сприяємо успіху наших студентів і полегшуємо розробку та впровадження навчальних курсів, підтримуючи менеджерів із навчання та розвитку, відділу кадрів та керівників за допомогою нашого 4-етапного процесу.

Corporate English Solutions, image

Створіть свою індивідуальну програму

Крок 1: консультація. Ми визначаємо прогалини в навичках та цілі навчання для вашої організації. 

Крок 2: розробка. Ми створюємо масштабовані, індивідуальні рішення з персоналізованим контентом курсів та комплексною оцінкою.

Крок 3: навчання. Наші досвідчені викладачі залучають ваші команди, розвивають актуальні життєві навички, щоб забезпечити успіх ваших співробітників. 

Крок 4: оцінювання. Ми відстежуємо та повідомляємо про прогрес, звітуємо про ефективність інвестицій в курси англійської та допомагаємо з підготовкою звітів про  успішність навчання.

Замовте безкоштовну консультацію

Наші корпоративні курси вивчення англійської мови та вдосконалення професійних комунікативних навичок

Приєднуйтесь до понад 80 мільйонів учнів у всьому світі, щоб побачити практичні результати та зміни на робочому місці. Наші програми включають:

  • гнучкі варіанти очного, онлайн- та змішаного навчання;
  • цілеспрямований розвиток необхідних навичок на робочому місці; 
  • відстеження результатів навчання та ефективності інвестицій.

Наші корпоративні курси англійської:

Професійні комунікативні навички. Підвищуйте залученість, продуктивність та ефективність вашої команди за рахунок покращення навичок усного та письмового спілкування. Кожен модуль розвиває чітко визначену комунікаційну компетенцію. Модулі можна адаптувати до потреб вашої організації. 

Володіння англійською мовою. Допоможіть своїм співробітникам більш впевнено та ефективно спілкуватися англійською на робочому місці та в повсякденних робочих ситуаціях. Участь у самостійних заняттях і заняттях під керівництвом викладача для досягнення максимального прогресу.  

Оцінювання. Всесвітньо визнані іспити, оцінки та сертифікати, які встановлюють стандарти для порівняння, відстеження прогресу та підкреслення досягнень.

Онлайн-навчання

Універсальне рішення для вивчення англійської мови та розвитку професійних комунікативних навичок. Інформаційні панелі та цільовий зворотний зв'язок допоможуть вам звітувати про результативність навчання та ефективність інвестицій. Курси спеціально адаптуються під ваші потреби:

Самостійне навчання. Зручне, масштабоване та доступне навчання з викладачем для зміцнення навичок бізнес-англійської та англійської для повсякденного життя, адаптоване під потреби ваших співробітників/студентів. 

Бізнес-англійська. Масштабоване, економічно ефективне змішане навчання, що поєднує гнучке самостійне вивчення англійської з елементами інтерактивного навчання та зворотним зв'язком на заняттях з викладачем. 

Англійська для повсякденного життя. Цікаві інтерактивні навчальні програми з викладачем та програми англійської для повсякденного життя з преміальним онлайн-навчанням та оцінюванням.

Професійні комунікативні навички. Цілеспрямований ефективний розвиток навичок розмовного та письмового спілкування бізнес-англійською

IELTS Coach. Цілеспрямований розвиток мовних навичок, який допоможе вашій команді отримати необхідний бал, разом із нами, співавторами тесту IELTS.

Дізнайтеся більше про наші корпоративні курси англійської для онлайн-навчання.

Оцінка та сертифікація

Залучайте талановитих співробітників, оцінюйте навички та результати й допоможіть учням вступити до навчальних закладів у всьому світі.

Дізнайтеся більше про рішення для тестування та оцінювання.