Corporate training and assessments, image

Зареєструйтеся на безкоштовну консультацію

Ми співпрацюємо з компаніями, органами державної влади та закладами освіти понад 80 років, надаючи практичні й інтерактивні тренінги та оцінювання

 

Допомагаємо організаціям досягти успіху

Ми співпрацюємо із провідними організаціями по всьому світові, розробляючи та надаючи курси з англійської мови та програми з покращення професійних комунікативних навичок, а також пропонуємо різноманітні види оцінювання.  Наші гнучкі навчальні рішення надаються клієнтам очно або дистанційно кваліфікованими експертами. 

Наші курсі є актуальними для професіоналів на різних етапах кар’єри, які обіймають різні посади, а також для студентів, випускників, педагогів та топменеджменту.

Ми допоможемо окреслити навчальні цілі, ідентифікувати прогалини у мовних компетенціях ваших співробітників та розробимо навчальний план, розрахований на бажаний часовий проміжок, навчальний бюджет та процеси закупівель вашої організації.

Створіть власну персоналізовану програму

Перший етап - Консультація: Співпрацюйте з нами, аби ідентифікувати прогалини у мовних компетенціях та навчальні цілі вашої організації. Консультацію буде проведено англійською або іншою мовою на ваш запит, за наявності такої можливості. 

Другий етап - Розробка: Ми розробимо персоналізовану ефективну програму, що буде відповідати окресленим навчальним цілям.

Третій етап - Навчання: Наші висококваліфіковані викладачі проводитимуть заняття у обраний час та у бажаному режимі (очно, змішано або онлайн).

Четвертий етап - Оцінювання: Ми допоможемо відслідкувати прогрес, результати та успішність проведеного тренінгу, надаючи дані оцінювання та відвідуваності ваших співробітників, а також інші звіти. 

Зареєструйтеся на безкоштовну консультацію

Наші курси з англійської мови та тренінги з розвитку професійних навичок

Доєднайтеся до 80+ мільйонів слухачів по всьому світу, щоб побачити практичний результат та позитивні зміни у настрої на робочому місці. Наші персоналізовані навчальні опції включають:

  • очні заняття, навчання в режимі онлайн, а також курси змішаного типу
  • тренінги із фокусом на певних навичках, що є актуальними для робочого середовища 
  • рішення для оцінювання результатів та ступеня успішності навчання

Наші навчальні рішення:

  • Професійні комунікативні навички: Ми надаємо широкий спектр курсів, що фокусуються на покращенні навичок як усної, так і письмової комунікації. Разом із клієнтом ми працюємо над створенням програми тренінгів, яка буде відповідати навчальним цілям саме вашої організації та, безумовно, вплине на продуктивність ваших співробітників.
  • Англійська в режимі онлайн: Слухачі усіх рівнів можуть обирати між курсами із самостійним вивченням мови та онлайн-заняттями в режимі реального часу, що доступні 24 години на день, протягом усього тижня та у будь-якому куточку планети.
  • Очні курси з англійської мови: Розвиньте впевненість та можливості ваших співробітників завдяки персоналізованому курсу у форматі закритих груп, що занурить слухачів у мовне середовище. Навчання може бути організовано у нашому навчальному центрі, вашому офісі або іншому приміщенні на вибір, у зручний для вас час. Ми співпрацюємо з клієнтом, аби оцінити рівень знань співробітників та розробити навчальні плани, які підійдуть саме вам.

Дізнайтеся більше про наші курси з англійської мови та тренінги з розвитку професійних комунікативних навичок

Тестування та оцінювання

Завдяки гнучкому і сучасному тестуванню та оцінюванню, ми допомагаємо клієнтам наймати на роботу та забезпечувати необхідний рівень знань співробітників, студентам - вступити у заклади освіти по всьому світові, компаніям - розглянути та оцінити результати проведення тренінгів.

Дізнайтеся більше про доступні рішення щодо тестування та оцінювання.